Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На прийомі у народного депутата України

На прийомі у народного депутата України16 травня поточного року у приміщенні Гуляйпільської райдержадміністрації відбувся особистий прийом виборців Гуляйпільського району Народним депутатом України Вадимом Кривохатько. Були присутні голова райдержадміністрації Олександр Іщенко, голова районної ради Анатолій Клешня, міський голова Олексій Неміч, керівники установ та організацій району.

Впродовж чотирьох годин Вадим Вікторович спілкувався з жителями району. Громадяни ставили питання стосовно пенсійної реформи, розміру та обчислення пенсій; відсоткових ставок за оренду землі та розрахунків за користування паєм; руху міжміського транспорту та перевезення пільгових категорій громадян.

Також на прийомі були порушені питання охорони здоров’я, соціального захисту, тарифів на комунальні послуги, охорони правопорядку та нші. Майже третина звернень стосувалися надання матеріальної допомоги.

Вадим Вікторович уважно вислухав кожного, надав громадянам ґрунтовні роз’яснення, а проблемні питання взяв на контроль для подальшого їх вирішення.

Не залишився без доброго слова та дружньої поради жоден відвідувач.

Cектор з питань інформаційної діяльності,
комунікацій з громадськістю
та комп’ютерного забезпечення райдержадміністрації.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1