Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На Різдвяні свята в Гуляйполі згоріла квартира

На Різдвяні свята в Гуляйполі згоріла квартираЗазвичай Різдво минає для людей з приємними відчуттями, спогадами та подарунками. Але, на жаль, не всім так щастить, і подарунок може виявитися зовсім не з приємних.

У неділю, 8 січня, до Гуляйпільського відділення поліції звернулася жителька одного з багатоквартирних будинків та повідомила, що димить сусідня квартира. Правоохоронці в свою чергу повідомили про подію ДСНС. Рятувальники, прибувши на місце пригоди, виявили, що пожежа була локалізована. Але квартира, на жаль, обгоріла повністю.

Як стало відомо, пожежа трапилася через коротке замикання електричної проводки, а господарів на той час дома не було – вони ще напередодні Різдва, 6 січня, зачинили домівку та поїхали в гості. Неважко здогадатися, з якими відчуттями вони повернулися в суцільно чорне приміщення, яке зовсім нічим не нагадувало колишню затишну оселю.

Сума завданого збитку невідома, однак вона чималенька – у квартирі був порівняно свіжий ремонт та знаходилася недешева цифрова та електротехніка.

Бажаємо постраждалим скоріше відновити квартиру й забути про пожежу, як про страшний сон. Сподіваємося, що разом з цим вигоріли й всі домашні негаразди.

Автор: Юлія Рибка, Gylyajpole.City

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1