Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На сесії районної ради

На сесії районної ради10 серпня депутати районної ради сьомого скликання зібралися на засідання двадцять третьої сесії, яку провів голова райради Анатолій Клешня. Цього разу порядок роботи сесії складався із 11 питань порядку денного. Але, за пропозицією Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області було внесено до порядку денного ще два питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення та питання щодо передачі майна до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Гуляйпільського району. Також, депутати районної ради одноголосно виключили з порядку денного питання «Про оптимізацію комунального закладу «Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради». Таким чином, до порядку денного сесії було включено 13 питань.

А розпочала свою роботу сесія районної ради із визнання повноважень депутата Олега Єни від політичної партії «Наш край», якого того дня обрали замість депутата Юрія Бальсанка, повноваження якого достроково припинилися у зв’язку із його смертю.

На засіданні сесії був присутній керівник Токмацької місцевої прокуратури Олександр Кузьменко, який проінформував про результати діяльності прокуратури за I півріччя на території нашого району (див. 4 стор. газети – авт.).

Крім того, депутати затвердили ряд програм, які стосувалися національно-патріотичного виховання молоді, запобігання виникненню і поширенню грипу та ГРВІ, а також внесли зміни до програми «Поповнення статутного капіталу КП «Друкарня». Мова йде про виділення 340 тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі. За словами Анатолія Клешні районна рада підготувала проектно-кошторисну документацію, провела її державну експертизу та вже отримала пропозиції від підрядних організацій. Планується у вересні виконати роботи. Нагадаю, що дах триповерхової будівлі «Друкарні» протікає по всьому периметру вже багато років. Дощова вода дісталася вже другого поверху, що часом паралізовує роботу людей, які орендують приміщення, в тому числі і редакції газети «Голос Гуляйпілля», яка знаходиться на третьому поверсі. Тож, сподіваємося, що в поточному році відбудеться довгоочікуваний ремонт.

Начальник управління фінансів РДА Валентина Авдієнко прозвітувала про виконання районного бюджету за I півріччя нинішнього року. Також, депутати внесли зміни і доповнення до районного бюджету на 2017 рік, а саме: за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету виділено на недостатній фонд заробітної плати працівників освітніх закладів району 1620,0 тис.грн., працівникам медичних закладів району – 520,0 тис.грн., територіального центру – 150,0 тис.грн., центру молоді – 25,0 тис.грн. та закладів культури – 350,0 тис.грн.. На придбання дверей аварійного виходу актового залу Будинку творчості – 10,0 тис.грн., на реконструкцію воріт господарського корпусу райлікарні – 150,0 тис.грн., для завершення ремонту центрального входу колишнього Будинку побуту – 21,3 тис.грн., на капітальний ремонт з фарбування будівлі краєзнавчого музею – 55,0 тис.грн. та на інші важливі питання.

По всіх питаннях порядку денного депутати порозумілися та прийняли відповідні рішення.

Джерело: gylyajpole.city
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1