Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На «Славутич Арені» відбувся фінал Кубка з футболу серед громад, перемогли гуляйпільці

У боротьбі за Кубок взяли 16 команд об`єднаних громад Запорізької області. За підсумками матчів у фінал пройшли футболісти з Гуляйпільської і Гірсівскої громад. Їх зустріч відбулася в Запоріжжі на поле «Славутич-Арени». Футболісти з області могли пограти на стадіоні європейського рівня, повідомляє сайт FORPOST.

Інтриги глядачі не побачили: футболісти з Гуляйполя здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0. У церемонії нагородження переможців і учасників турніру взяли участь представники облдержадміністрації, обласної федерації футболу, екс-голкіпер «Металурга» і «Торпедо» Ігор Моїсеєв. Всі команди отримали футбольні м`ячі.

Організатори та учасники відзначають, що подібні ігри об`єднують жителів. Наприклад, в Гірсівкі до об`єднання було три команди, а тепер єдина. Футболісти провели один з одним багато часу під час тренувань.

На «Славутич Арені» відбувся фінал Кубка з футболу серед громад, перемогли гуляйпільціНа «Славутич Арені» відбувся фінал Кубка з футболу серед громад, перемогли гуляйпільціНа «Славутич Арені» відбувся фінал Кубка з футболу серед громад, перемогли гуляйпільціНа «Славутич Арені» відбувся фінал Кубка з футболу серед громад, перемогли гуляйпільціНа «Славутич Арені» відбувся фінал Кубка з футболу серед громад, перемогли гуляйпільціНа «Славутич Арені» відбувся фінал Кубка з футболу серед громад, перемогли гуляйпільціНа «Славутич Арені» відбувся фінал Кубка з футболу серед громад, перемогли гуляйпільці
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1