Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На сторожі Гуляйполя!

Жителі нашого містечка хочуть жити в мирі і злагоді, але коли на сході України неспокійно, а до нас рукою подати, гуляйпільці не можуть сидіти вдома і нічого не робити. Якщо не показати сепаратистам свою позицію, то вони і тут активізуються.

Жителі Гуляйполя дякують патріотам, які не жаліють свого часу та коштів. Багато хлопців хотіли б стояти на блок посту, але заважає робота, або інші проблеми. Є звичайно й такі "герої", які коли бахнуть 100 і більше та хваляться які вони круті, а як до діла, то поховалися по норам і кажуть, що захищати будуть сім′ю, а не інших. Події в країні показали хто є хто.

А ще сьогодні День Прикордонника, поздоровляємо наших захисників , доречі, деякі чергують на блокпосту. Слава Україні! Слава Героям України! Ганьба боягузам і запроданцям!

На сторожі Гуляйполя!
На сторожі Гуляйполя!


Електрики молодці, все зробили швидко і професіонально, тепер освітлено більшу частину дороги при в′їзді.
На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!


Дорожники встановили знаки.

На сторожі Гуляйполя!
На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!На сторожі Гуляйполя!


Патріоти прикрасили напис

На сторожі Гуляйполя!


Незмінний сторож

На сторожі Гуляйполя!

Захід сонця, вечоріє

На сторожі Гуляйполя!


18

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1