Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На свята у Гуляйполі буде весело!

У новорічну ніч, 1 січня о 1-й годині, на площі біля КСК «Сучасник» на вас чекає новорічне привітання керівництва району та міста (у запису), а також святковий феєрверк.

2 січня о 18.00 у великому залі КСК «Сучасник» - Новорічний естрадний молодіжний концерт.

На свята у Гуляйполі буде весело!


3 січня о 13.00 центр дитячої та юнацької творчості запрошує бажаючих на родинне свято «Новорічні вогні в серці запали!».

6 січня о 10.00 у районному краєзнавчому музеї відбудеться урок народознавства «Різдво Христове в українській хаті».

У цей день об 11.00 центральна районна бібліотека проведе народознавчу годину «Зійшла зоря над вертепом», а в центрі дитячої та юнацької творчості пройде виставка творчих робіт «Різдво! Різдво! Різдво!».

10 січня о 14.00 центр дитячої та юнацької творчості запрошує любителів поетичного слова у Новорічну вітальню, яку влаштовує поетичний клуб «Пролісок».

11 січня о 18.00 у великому залі КСК «Сучасник» солістки студії естрадного співу Вероніки Троян.

Протягом Новорічних та Різдвяних свят

Організовано роботу навчальних закладів району щодо змістовного відпочинку дітей та учнівської молоді в канікулярний період ( фольклорні дійства, святкові концерти, карнавали, вистави тощо), які відбудуться за окремим планом. А також передбачено екскурсійне обслуговування дітей та підлітків під час зимових канікул в районному краєзнавчому музеї, влаштування виставок, викладок літератури.

У місті, селищі та селах району на грудень-січень передбачено святкові новорічні і різдвяні концерти, обрядові вистави, театральні постановки та інші дійства для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей,з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, і тих, які перебувають на обліку служби в справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах із врученням їм подарунків.

Правоохоронні органи району на час проведення новорічних та різдвяних свят працюватимуть у посиленому режимі, з метою забезпечення правопорядку в кожному населеному пункті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1