Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На території області відправилася чергова партія техніки

На території області відправилася чергова партія технікиСьогодні на території області відправилася чергова партія техніки, закупленої за кошти обласного бюджету. Нові автомобілі урочисто вишикували на Майдані Героїв перед будівлею Запорізької обласної ради. Ключі від техніки представникам громад вручили голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль.Григорій Самардак привітав жителів області з такою важливою подією і відзначив, що для деяких сільських районів подібна техніка закуплена вперше.

- Найважливіша задача обласної влади полягає в тому, аби обласний бюджет, тобто, гроші громади, працювали в інтересах людей і в інтересах розвитку територій, - наголосив Григорій Самардак. - Я пригадую липень, коли ми відкривали обласний диспетчерський центр екстреної медичної допомоги, лікар, яка працювала саме в сільській місцевості зі сльозами на очах поскаржилася, що для належного надання медичної допомоги людям їм не вистачає техніки. Оновлюючи автопарк «швидких», допомагаючи громадам в придбанні нової комунальної техніки, обласна рада відповідає на запит жителів області, - підбив риску очільник обласного парламенту.

Сьогодні на території області відправилися 4 сміттєвози для потреб мешканців Берестівської сільської ради Бердянського району, Мелітопольської районної ради, Гірсівської районної ради Приазовського району та Приморської міської ради, а також 16 карет швидкої допомоги. Всього ж, за кошти обласного бюджету 2017-го року було закуплено 25 одиниць комунальної техніки (на суму близько 49 млн. грн.) та 21 автомобіль швидкої допомоги (56,5 млн.грн.).

Заступник голови Берестівської сільської ради Бердянського району Сергій Зіборов, відзначив, що сьогодні вони отримали перший сміттєвоз на їх території.

- До цього моменту у нашій громаді сміття майже не вивозилось, і це була дуже велика проблема. Ми дуже раді, що нам подарували комунальну техніку, тепер ми зможемо надавати більш якісні послуги населенню, дбаючи про чистоту території, - поділився Сергій Михайлович.

Автомобілі швидкої допомоги – повнопривідні, мають сучасне устаткування, необхідне для надання вчасної екстреної медичної допомоги. Автомобілі також будуть передані на території області, підрозділам КУ ТМО «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

За словами обласного керівництва, програми з оновлення технічного парку районів Запорізької області будуть продовжені й в поточному році.

www.rada.zp.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1