Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На трьох автодорогах регіону тимчасово закрито рух транспорту

На трьох автодорогах регіону тимчасово закрито рух транспортуПитання забезпечення безпечного руху на автошляхах області обговорили учасники засідання обласного штабу для опрацювання заходів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, пов’язаних із несприятливими умовами зимового періоду 2018 року, яке відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова.

У зв’язку з надзвичайними погодними умовами, через снігові замети та шквальний вітер було вирішено тимчасово обмежити дорожній рух великовантажного, легкового та пасажирського транспорту (автобусів, маршрутних таксі) на трьох автодорогах: до 16 год. 24.01.2018 у напрямку Василівський район – Бердянськ (на ділянці автомобільної дороги Н-30 Василівка –Бердянськ, км 88+000 – км 100 – км 69); до 20.00 24.01.2018 у напрямку Мелітопольський – Якимівський райони (на ділянці автомобільної дороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), км 400 +531 - км 410+000); до 08.00 25.01.2018 у напрямку Веселівський – Мелітопольський райони (на ділянці автомобільної дороги Т-08-11 Веселе - М-18, км 2+300 – км 37+890).

Також за інформацією «Запоріжавтотрансу» через ожеледицю обмежено автобусне сполучення с. Смирнове (Більмацького району) – с. Андрієвка (Бердянського району); м. Мелітополь – с. Степанівка (Приазовського району); Новомиколаївка – Високе (Мелітопольський район), Пологи – Григорівка (Пологівського району).

За результатами засідання штабу головам райдержадміністрацій доручено продовжити цілодобове чергування оперативних штабів у разі загрози або виникненні надзвичайних ситуацій та забезпечити цілодобовий моніторинг негативного впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення населення та важливих об’єктів інфраструктури.

ДП «Запорізький облавтодор» доручено терміново здійснювати заходи щодо своєчасної розчистки автомобільних доріг від снігу, обробці противоожеледними сумішами та здійснення моніторингу їх стану. Основні зусилля спрямувати на розчистку вищезазначених доріг від снігу. Спільно з ГУ Національної поліції України в Запорізькій області Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області посилити взаємодію та координацію дій із управління потоками великовантажного транспорту та їх організованого пропуску під час розчищення доріг.

Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації спільно з ПАТ «Запоріжавтотранс» відслідковувати ситуацію щодо погодних умов та у разі їх ускладнення оперативно вирішувати питання, пов’язані з графіками та напрямками руху автотранспорту міжміського сполучення з перевізниками тощо.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль звернувся до водіїв та прокоментував ситуацію, яка склалася вночі на автодорозі Енергодар-Василівка-Бердянськ.

- Звертаюся до водіїв стосовно ситуації, яка сталась сьогодні вночі на автодорозі Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ, де в результаті погіршення погодних умов, снігопаду та сильних поривів вітру утворилися снігові замети висотою до 1,5 м. Затор змусив водіїв та пасажирів, що стали заручниками погодних умов, чекати розчищення дороги при температурі -13 градусів. Ця проблема показала не тільки слабку готовність до надзвичайних ситуацій запорізького Облавтодору, що звітував про нормальні умови на автошляхах, але одночасно і готовність прийти на допомогу фахівців ГУ ДСНС України в Запорізькій області та активну допомогу наших фермерів, яким хочу подякувати окремо. Також хочу звернутись до запоріжців і нагадати про культуру поведінки на дорогах та не заважати роботі наших комунальників. Адже вночі снігоприбиральна техніка не могла виконати свою роботу в тому числі і через те, що водії легкових автомобілів, обганяючи вантажівки, перекривали рух на зустрічній смузі. Тож прошу всіх максимально зменшити кількість виїздів, адже не зважаючи на розчищення автошляхів перемети можуть виникати не залежно від наших бажань, - відзначив Костянтин Бриль.

Наразі в усіх районах та містах області продовжуються роботи по розширенню автодоріг, розчистці внутрішньо-квартальних територій, пішохідних доріжок та ліквідації ожеледиці. На виконання цих заходів залучено усього 495 одиниць техніки та 1238 осіб.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1