Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Напередодні святкування Покрови та Дня козацтва на Запорізькій Січі відкрили виставку

Напередодні святкування Покрови та Дня козацтва на Запорізькій Січі відкрили виставкуЦей хрестик датований XIX століттям. Його знайшли на Полтавщині. Ісус тут зображений не як на більшості іконах. Він схожий на українського селянина. А це вже більш сучасний експонат. Йому близько 70-ти років. Керамічну ікону зробили в часи Другої світової війни.

А тут розмістили найстаріші експонати виставки. Вони часів Київської Русі. Цим хрестам 800 років. А ось це розп’яття зі Львівської області. У XIX столітті в одній із родин батько подарував його свої доньці.

Такі рідкісні експонати можна побачити в церкві Історико-культурного комплексу «Запорізька Січ». Сюди привезли більше 400 експонатів. Організатори кажуть: їх збирали багато років. І це лише частина колекції, що знаходиться в Музеї Хреста в місті Дніпро. До Запоріжжя привезли найцікавіше.

Такі виставки напередодні Покрови на Запорізькій Січі обіцяють влаштовувати щороку. Історики впевнені: це сприяє відновленню українських традицій. На саме свято, 14-го жовтня, на Січі відбудеться святкування Покрови та Дня козацтва. На гостей чекає насичена програма.ztv.zp.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1