Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Нарада з питань проведення Новорічних та Різдвяних свят

Нарада з питань проведення Новорічних та Різдвяних свят10 грудня 2015 року голова районної державної адміністрації Анатолій Клешня провів робочу нараду з питання організації та проведення новорічних та різдвяних свят в Гуляйпільському районі.

У нараді взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Гришаєва Людмила, керівник апарату райдержадміністрації Семеренко Сергій, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації - начальник управління соціального захисту населення Попович Олександр, начальник відділу культури і туризму Третьякова Любов, начальник управління економічного розвитку та торгівлі Рябова Ірина, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бут Роман, завідувач сектору мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання та виявлення корупції Павелько Валерій.

На нараді обговорили питання підготовки презентації Гуляйпільського району на новорічних та різдвяних святах у м. Запоріжжя, участі районної делегації (місцеве самоврядування, учасники АТО, молодь) у відкритті Головної ялинки Запорізької області 19 грудня 2015 року, організації привітання дітей учасників АТО та проведення новорічно – різдвяних заходів.

Гуляйпільська районна
державна адміністрація


2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1