Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Нардеп посварився з головою ОДА через звинуваченого в корупції очільника обллікарні

Нардеп посварився з головою ОДА через звинуваченого в корупції очільника обллікарніСьогодні відбулась зустріч керівництва облдержадміністрації з народними депутатами України від Запорізької області. В ході неї нардеп Вадим Кривохатько закинув голові ОДА Костянтинові Брилю не надто активну позицію щодо ситуації навколо особи головного лікаря обласної лікарні Ігоря Шишки.

Останнього нещодавно було звинувачено у корупції і нардеп публічно наполягає на тому, що Бриль як голова ОДА мав докласти максимум зусиль, аби підозрюваного у розкраданні бюджетних коштів посадовця було усунуто від займаної посади на час з’ясування всіх обставин справи.

У свою чергу, очільник області заявив, що нині справою займається НАБУ, а правомірність підозр щодо Шишки може визначити лише суд. Так само, за словами Бриля, впливати на хід слідства і відсторонювати від посади – не входить до повноважень голови ОДА. Детальніше – у відео від журналістів Громадського ТБ Запоріжжя.

Нагадаємо, 25 травня цього року з’явилась інформація про те, що головного лікаря Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишку підозрюють у присвоєнні понад мільйона бюджетних коштів.

Згідно із офіційним коментарем прес-служби Запорізької обласної клінічної лікарні Громадському ТБ Запоріжжя, головний лікар Ігор Шишка ніяких повідомлень про підозру ані особисто, ані в телефонному режимі від правоохоронних органів не отримував.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1