Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Народний депутат Вадим Кривохатько направив до СБУ депутатське звернення про звільнення К.Бриля

14 квітня народний депутат України Вадим Кривохатько направив депутатське звернення до голови СБУ Василя Грицака, в якому просить відреагувати на протиправну діяльність співробітника СБУ голови Запорізької ОДА Бриля Костянтина Івановича і звільнити його.

Зокрема нардеп вказує на невідповідність доходів держслужбовця К.Бриля з його добробутом, майном. У зверненні також зазначається, що К.Бриль неодноразово ставав фігурантом кримінальних проваджень, останнє з яких, стосовно ненадання електронної декларації за 2015 року та відображення в паперовій декларації завідомо неправдивих відомостей, розслідується нині співробітниками НАБУ (ст. 366-1 КК України).

Викриває В.Крівохатько чинного губернатора - СБУ-шника в перешкоджанні об’єктивному розслідуванню кримінальної справи за фактом розкрадання бюджетних коштів в Запорізькій обласній клінічній лікарні, вчиненні К.Брилем тиску на працівників СБУ, задіяних у розслідуванні справи, «представленні» інтересів підозрюваного - головлікаря лікарні Шишки І.В. в Генеральній прокуратурі України.

Народний депутат також надає інформацію про причетність губернатора Запорізької області і його найближчого оточення до зловживань із землею, про що свідчать обшуки, проведені детективами НАБУ в середині березня поточного року в кабінетах керівництва Запорізької ОДА та начальника ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області.

Підсумовуючи все вищезазначене, Вадим Кривохатько просить голову СБУ розглянути питання про звільнення К.Бриля з кадрової військової служби в органах СБУ за службовою невідповідністю; повідомити в Національне агентство з питань запобігання корупції про факт ненадання Брилем К.І. декларації за 2016 рік; спільно з НАЗК провести ретельну перевірку декларацій Бриля К.І. за 2015 і 2016 роки на предмет достовірності задекларованих відомостей і наявності ознак незаконного збагачення; а також провести ретельне службове розслідування доброчесності Бриля К.І., як співробітника СБУ.

Народний депутат Вадим Кривохатько направив до СБУ депутатське звернення про звільнення К.Бриля
Народний депутат Вадим Кривохатько направив до СБУ депутатське звернення про звільнення К.БриляНародний депутат Вадим Кривохатько направив до СБУ депутатське звернення про звільнення К.БриляНародний депутат Вадим Кривохатько направив до СБУ депутатське звернення про звільнення К.БриляНародний депутат Вадим Кривохатько направив до СБУ депутатське звернення про звільнення К.БриляНародний депутат Вадим Кривохатько направив до СБУ депутатське звернення про звільнення К.Бриля
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1