Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Народний депутат Вадим Кривохатько впевнений, що губернатор Запорізької області краде (відео)

Про це народний обранець заявив, виступаючи в передачі «# політікаUA» на парламентському каналі «Рада» в минулий четвер - 6 квітня.
Спілкуючись на тему корупції в країні та шляхи її викорінення, Вадим Кривохатько привів в приклад Запорізьку область, губернатор якої (Костянтин Бриль) не оприлюднював публічно свою декларацію, посилаючись на те, що є діючим співробітником СБУ.
На даний час депутатом подано позов до Запорізького окружного адміністративного суду з вимогою зобов′язати Костянтина Бриля оприлюднити декларацію.
- Мене не стільки дивує, що Бриль краде, а в цьому я не сумніваюся ні хвилини і готовий відповісти за свої слова ... і надати факти його діянь. Мене хвилює, чому він краде так, ніби йому за це нічого не буде, - заявив в ефірі передачі Вадим Кривохатько, - Бриль це пляма на репутації влади, на репутації Президента.
Також народний депутат висловив свою думку про роботу Нацагентства з питань протидії корупції, вважаючи, закон, який регулює роботу НАЗК недопрацьований. Кидають негативну тінь на роботу органу, на думку Вадима Кривохатька, і чималі проблеми, що супроводжуються при подачі е-декларацій, в тому числі перебої з доступом на сайт.
Народний депутат Вадим Кривохатько впевнений, що губернатор Запорізької області краде (відео)
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1