Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Народний депутат Вадим Кривохатько закликає зобов′язати екс-президентів подавати е-декларації

20 квітня на сайті Верховної Ради України зареєстровано Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції", який передбачає подання електронних декларацій усіма президентами України (№ 6399). Ініціатором законопроекту є депутат від фракції "Блок Петра Порошенко" Вадим Кривохатько. У пояснювальній записці до документа, народний депутат відзначає, що настав час всім Президентам України відзвітувати перед громадськістю не тільки за результати політичної діяльності, але і за шляхи здобуття добробуту власного і членів їх сімей і як в результаті президентська діяльність позначилася на достатку їх сімей.
Зазначений законопроект спрямований на розширення кола осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на яких поширюватиметься дія Закону України "Про запобігання корупції".
В.Кривохатько зазначає, що декларування вже стало серйозним інструментом в протидії та виявленні корупційних злочинів, пов’язаних з незаконним збагаченням, хабарництвом, зловживанням владою або службовим становищем. Однак, ця норма закону не поширюється на президентів України Кравчука Л.М, Кучму Л.Н., Ющенка В.А Хоча загальновідомо, що часи перебування при владі деяких одіозних глав держави ознаменувалися безпрецедентними випадками незаконного збагачення їх особисто і членів їх сім’ї, розгулом корупції. Автор законодавчої ініціативи підкреслює, що президенти і їхні родичі і донині і експлуатують незаконно отримані об’єкти власності, в тому числі загальнодержавної, які повинні належати народу України і не підлягати приватизації.
Якщо депутати підтримають таку пропозицію, на всіх без винятку президентів України буде поширено дію закону "Про запобігання корупції" і, відповідно, обов’язкове декларування майна.
Прийняття законопроекту створить умови для посилення протидії корупції в державі серед найвищих посадових осіб держави, відновлення соціальної справедливості щодо приватизації майна, яке належало народу України і внаслідок злочинних маніпулювань колишніх вищих посадових осіб держави перейшло в руки олігархів, які сьогодні зловживають своїм монопольним становищем, зазначається в пояснювальній записці до законопроекту.
На теперішній час законопроект знаходиться на опрацюванні в профільних комітетах Верховної Ради України.

Народний депутат Вадим Кривохатько закликає зобов′язати екс-президентів подавати е-декларації
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1