Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Національний заповідник «Хортиця» відкрився для відвідувачів

Національний заповідник «Хортиця» відкрився для відвідувачівНаціональний заповідник «Хортиця» повідомив на своєму офіційному сайті, що знову приймає відвідувачів.

Проте, щоб побачити туристичні об’єкти Хортиці, треба виконувати правила відвідування. Безпосередній прийом відвідувачів туристичних об’єктів Національного заповідника «Хортиця» здійснюється за умови наявності вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, та дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, у тому числі, й дистанції у 1,5 метрів.

Максимальна кількість людей в екскурсійній групі територією історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» – 4 особи. Максимальна кількість відвідувачів одночасно в одному курені історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» – також 4 особи. Максимальна кількість відвідувачів на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» одночасно – 60 осіб. Максимальна кількість людей в екскурсійній групі територією острова – 7 осіб. Максимальна кількість людей в екскурсійній групі по «Музею судноплавства» – 7 осіб. Максимальна кількість відвідувачів одночасно в «Музеї судноплавства» – 14 осіб.

Також перед екскурсіями у відвідувачів будуть вимірювати температуру безконтактним термометром.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1