завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед
 

До Землі на величезній швидкості наближається астероїд

До Землі на величезній швидкості наближається астероїд
За кілька днів зо Землі наблизиться астероїд 2020 YE5, який має діаметр 23 метри — приблизно, як синій кит. Про це повідомило Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA), передає Express.
На найближчу відстань до нашої планети астероїд наблизиться у п’ятницю, 22 січня. Зараз він пролітає повз Марс, але об’єкт рухається із величезною швидкістю — 10,5 км/с, або 37 800 км/год.
Детальніше

Вчені знайшли простий спосіб знищення коронавірусу до 99,9%

Вчені знайшли простий спосіб знищення коронавірусу до 99,9%Експерименти вчених з Тель-Авівського університету показали, що коронавірус можна легко вбити випроміненням ультрафіолетових світлодіодів. Дослідники визначили найоптимальнішу довжину хвилі, яка знищує 99,9% вірусу.
Детальніше

14 грудня відбудеться єдине цього року повне сонячне затемнення.

14 грудня відбудеться єдине цього року повне сонячне затемнення.Затемнення зможуть спостерігати жителі південної частини Тихого і Атлантичного океанів, Чилі та Аргентини. Водночас часткове затемнення буде видно з більш широкої області Тихого океану, Південної Америки і Антарктиди, воно розпочнеться о 08:33 EST (15:33 за Києвом).
Повну фаза затемнення вперше
Детальніше

Астронавти МКС зібрали перший урожай редиски і показали процес зростання на відео

Астронавти МКС зібрали перший урожай редиски і показали процес зростання на відеоНа Міжнародній космічній станції астронавти вперше зібрали урожай редиски. Про це повідомляє NASA.

"У NASA вибрали редиску, бо вона добре вивчена і досягає зрілості всього за 27 днів. Ці коренеплоди також поживні та їстівні", - йдеться в повідомленні.

Експеримент з рослинами, що отримав
Детальніше

У грудні Сатурн і Юпітер підійдуть на мінімальну відстань з часів Середньовіччя

У грудні Сатурн і Юпітер підійдуть на мінімальну відстань з часів Середньовіччя
За даними вчених, 21 грудня 2020 року відбудеться рідкісне астрономічне явище. Так, після заходу сонця на нічному небі Сатурн і Юпітер підійдуть на мінімальну відстань з часів Середньовіччя.
Як ідеться в прес-релізі на сайті Phys.org, востаннє подібне зближення цих двох планет відбувалося
Детальніше

Капсула зі зразками ґрунту з астероїда приземлилася в Австралії

Капсула зі зразками ґрунту з астероїда приземлилася в Австралії
Команда дослідників у Австралії знайшла капсулу, яка вперше доправила на Землю значну кількість гірських порід з астероїда. За словами вчених, капсула в ідеальному стані.
Детальніше

На Сонці змінюється погода. Попереду 11-річний цикл високої активності

На Сонці змінюється погода. Попереду 11-річний цикл високої активності
NASA повідомило про початок нового періоду підвищеної активності денного світила. Вчені назвали його "Сонячний цикл 25".
Це важливо для земних електронних технологій і астронавтів на орбіті. Людству доведеться зіткнутися з технічними проблемами і труднощами, до яких потрібно підготуватися.
Періоди спокійного і активного Сонця змінюють один одного приблизно кожні 11 років. Про це відомо давно, але природа явища досі не розгадана. Вчені кажуть у зв′язку з цим про "погоду на Сонці".
Детальніше

Вчені США розробили спосіб вакцинації від коронавірусу без ін′єкції

Вчені США розробили спосіб вакцинації від коронавірусу без ін′єкції Учені Медичної школи університету Вашингтона в Сент-Луїсі розробили вакцину проти COVID-19, яку можна вводити однією дозою через ніс. Результати своєї роботи вони описали у статті, опублікованій у журналі Cell.
Детальніше

Вчені НАСА виявили гігантську аномалію в магнітному полі над Землею

Вчені НАСА виявили гігантську аномалію в магнітному полі над ЗемлеюФахівці НАСА виявили гігантську аномалію в магнітному полі над Південною Америкою та південною частиною Атлантичного океану, яка впливає на отримання даних зі супутників і роботу бортових комп′ютерів.
Детальніше

Учені заповнили пори цеглини пластиком, здатним проводити електроенергію і перетворили її на «батарею»

Учені заповнили пори цеглини пластиком, здатним проводити електроенергію і перетворили її на «батарею»Група вчених із Університету Вашингтона в Сент-Луїсі цеглу «навчили» зберігати електроенергію. При цьому вона не втратила своїх «будівельних» властивостей — а отже, будівлі, створені з неї, можуть стати в буквальному сенсі електростанціями.
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед