завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед
 

У науковому центрі в Японії змогли оживити мертвий мозок

У науковому центрі в Японії змогли оживити мертвий мозок
У науковому центрі в Японії оживили і впродовж місяця підтримували у "живому" стані тканини мертвого мозку миші.
Детальніше

Японський зонд сів на поверхню астероїда Рюґу

Японський зонд сів на поверхню астероїда РюґуЯпонський міжпланетний зонд «Хаябуса-2», відправлений у 2014 році за маршрутом у 300 мільйонів кілометрів до астероїда Рюґу, досягнув цілі 22 лютого, повідомляє японське Агентство аерокосмічних досліджень.
Офіційний представник цього науково-технічного центру підтвердив факт посадки зонда на астероїд і його нормальну роботу.
Детальніше

NASA: місію марсоходу Opportunity завершено офіційно

NASA:  місію марсоходу Opportunity завершено офіційноАмериканське космічне агентство NASA офіційно оголосило про припинення функціонування марсохода Opportunity, що потрапив у 2018 році в найпотужнішу пилову бурю на Червоній планеті і відтоді не виходив на зв′язок.
Про це сказав помічник голови NASA з питань науки Томас Зурбучен.
Детальніше

Конкурент "Мрії": оприлюднено відео випробувань нового найбільшого літака

Конкурент "Мрії": оприлюднено відео випробувань нового найбільшого літакаАмериканська компанія Stratolaunch Systems показала нові випробування двухфузеляжного літака Stratolaunch Model 351, який може стати конкурентом української «Мрії». Відповідне відео опублікували в YouTube на сторінці компанії.
Детальніше

Тестовий космічний корабель Ілона Маска (фото,відео)

Тестовий космічний корабель Ілона Маска (фото,відео)Американська космічна компанія SpaceX, яка належить винахіднику і мільярдерові Ілону Маску, створила новий космічний корабель Starship.
Перші знімки ракети оприлюднив сам підприємець в Twitter.
За його словами, в Техасі на стартовому майданчику SpaceX завершили збірку ракети. Цей варіант космічного корабля назвали Starship Hopper, що є аналогією з тест-ракетою Grasshopper, яку розробляли для технології Falcon 9.
Детальніше

Китайське національне космічне управління опублікувало фото, зроблені космічним апаратом “Чаньє-4” при посадці на зворотний бік Місяця

Китайське національне космічне управління опублікувало фото, зроблені космічним апаратом “Чаньє-4” при посадці на зворотний бік МісяцяКитайське національне космічне управління (CNSA) опублікувало фотографії, зроблені космічним апаратом “Чаньє-4” при посадці на зворотний бік Місяця. Про це повідомляється на сайті управління
Детальніше

У січні 2019 року Землю накриють магнітні бурі.

У січні 2019 року Землю накриють магнітні бурі.
4 і 6 січня 2019 року в Україні прогнозуються магнітні збурення, близькі до магнітної бурі рівня G1. Про це повідомляє прес-служба Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця. А ось у кінці січня, 24 числа, прогнозується потужний метеоудар. Зазначимо, що магнітна буря першого рівня G1 позначається на самопочутті людей, що страждають від серцево-судинних захворювань
Детальніше

Марсохід Cutriosity виявив на Марсі загадковий блискучий об′єкт

Марсохід Cutriosity виявив на Марсі загадковий блискучий об′єкт
Марсохід Cutriosity, що вивчає поверхню Марсу, виявив на хребті Віри Рубін загадковий блискучий об′єкт. Це шматок породи, який ззовні нагадує злиток золота.
У NASA вирішили, що Cutriosity має перевірити цей регіон ще раз. І саме після повторної перевірки марсохід виявив цікавий
Детальніше

Японські роботи приземлилися на поверхню астероїда і надіслали фотографії

Японські роботи приземлилися на поверхню астероїда і надіслали фотографії
Два японських мініроботи MINERVA-II1A і MINERVA-II1B успішно приземлилися на поверхню астероїда Рюгу.
Обидва знаходяться в хорошому стані та передають з астероїда фотографії та дані, повідомляє японське агентство аерокосмічних досліджень (JAXA).
Роботи відокремилися від японського
Детальніше

Создали сканер штрих-кодов для покупателей с недостатками зрения (видео)

Создали сканер штрих-кодов для покупателей с недостатками зрения (видео)Чтобы помочь своей маме читать этикетки продуктов, Рассел Грокетт соединил лазерный считыватель штрих-кодов с микрокомпьютером "Raspberry Pi Zero W", который зачитывает названия отсканированных предметов.
Его мама не в силах самостоятельно читать этикетки при покупке продуктов, поэтому Рассел
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед