завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед
 

Ізраїльські вчені вивели ГМ-картоплю, що світиться від стресу

Ізраїльські вчені вивели ГМ-картоплю, що світиться від стресу
Одна й та сама рослина картоплі в здоровому (ліворуч) та стресовому (праворуч) стані/
Shilo Rosenwasser, Hebrew University
Учениі з Єврейського університету в Єрусалимі (Ізраїль) вживили в хлоропласти картоплі флуоресцентний білок, який реагує на появу реактивних форм кисню, які є супутниками різних стресів. Тепер стрес можна побачити за допомогою спеціальної камери.
Стаття про це опублікована в журналі Plant Physiology.
Детальніше

Рух тектонічних плит нашої планети за 40 секунд

Рух тектонічних плит нашої планети за 40 секундРух тектонічних плит планети Земля за мільярди років геофізики вмістили в 40-секундний відеоролик. Стаття про роботу вчених з′явилася в журналі Earth-Science Reviews.
Детальніше

Українські селекціонери створили новий сорт огірків які плодоносять 65 днів

Українські селекціонери створили новий сорт огірків які плодоносять 65 днівНа базі знаменитого сорту огірка “Ніжинський місцевий” селекціонери Крутівської дослідної станції “Маяк” у Чернігівській області вивели новий сорт “Олімп”, який плодоносить 65 днів. Про це повідомляється на сторінці Крутівської громади Ніжинського району у Facebook.
“Справжні давні сорти “ніжинського
Детальніше

До Землі на величезній швидкості наближається астероїд

До Землі на величезній швидкості наближається астероїд
За кілька днів зо Землі наблизиться астероїд 2020 YE5, який має діаметр 23 метри — приблизно, як синій кит. Про це повідомило Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA), передає Express.
На найближчу відстань до нашої планети астероїд наблизиться у п’ятницю, 22 січня. Зараз він пролітає повз Марс, але об’єкт рухається із величезною швидкістю — 10,5 км/с, або 37 800 км/год.
Детальніше

Вчені знайшли простий спосіб знищення коронавірусу до 99,9%

Вчені знайшли простий спосіб знищення коронавірусу до 99,9%Експерименти вчених з Тель-Авівського університету показали, що коронавірус можна легко вбити випроміненням ультрафіолетових світлодіодів. Дослідники визначили найоптимальнішу довжину хвилі, яка знищує 99,9% вірусу.
Детальніше

14 грудня відбудеться єдине цього року повне сонячне затемнення.

14 грудня відбудеться єдине цього року повне сонячне затемнення.Затемнення зможуть спостерігати жителі південної частини Тихого і Атлантичного океанів, Чилі та Аргентини. Водночас часткове затемнення буде видно з більш широкої області Тихого океану, Південної Америки і Антарктиди, воно розпочнеться о 08:33 EST (15:33 за Києвом).
Повну фаза затемнення вперше
Детальніше

Астронавти МКС зібрали перший урожай редиски і показали процес зростання на відео

Астронавти МКС зібрали перший урожай редиски і показали процес зростання на відеоНа Міжнародній космічній станції астронавти вперше зібрали урожай редиски. Про це повідомляє NASA.

"У NASA вибрали редиску, бо вона добре вивчена і досягає зрілості всього за 27 днів. Ці коренеплоди також поживні та їстівні", - йдеться в повідомленні.

Експеримент з рослинами, що отримав
Детальніше

У грудні Сатурн і Юпітер підійдуть на мінімальну відстань з часів Середньовіччя

У грудні Сатурн і Юпітер підійдуть на мінімальну відстань з часів Середньовіччя
За даними вчених, 21 грудня 2020 року відбудеться рідкісне астрономічне явище. Так, після заходу сонця на нічному небі Сатурн і Юпітер підійдуть на мінімальну відстань з часів Середньовіччя.
Як ідеться в прес-релізі на сайті Phys.org, востаннє подібне зближення цих двох планет відбувалося
Детальніше

Капсула зі зразками ґрунту з астероїда приземлилася в Австралії

Капсула зі зразками ґрунту з астероїда приземлилася в Австралії
Команда дослідників у Австралії знайшла капсулу, яка вперше доправила на Землю значну кількість гірських порід з астероїда. За словами вчених, капсула в ідеальному стані.
Детальніше

На Сонці змінюється погода. Попереду 11-річний цикл високої активності

На Сонці змінюється погода. Попереду 11-річний цикл високої активності
NASA повідомило про початок нового періоду підвищеної активності денного світила. Вчені назвали його "Сонячний цикл 25".
Це важливо для земних електронних технологій і астронавтів на орбіті. Людству доведеться зіткнутися з технічними проблемами і труднощами, до яких потрібно підготуватися.
Періоди спокійного і активного Сонця змінюють один одного приблизно кожні 11 років. Про це відомо давно, але природа явища досі не розгадана. Вчені кажуть у зв′язку з цим про "погоду на Сонці".
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед