Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Навчали як готуватися до майбутньої пенсії»

«Навчали як готуватися до майбутньої пенсії»


Кожна людина, перед настанням пенсійного віку, починає готуватися до звернення щодо призначення пенсії. Що треба знати громадянам у цьому випадку?
Такими словами розпочала свою зустріч із людьми передпенсійного віку начальник відділу обслуговування громадян Вікторія Мирошниченко та провела заняття «Школи майбутнього пенсіонера» і надала роз’яснення щодо умов призначення різних видів пенсій та змін в законодавстві щодо пенсійного забезпечення.

Вона наголосила на можливості завчасного звернення з документами, необхідними для призначення пенсії, з метою проведення їх об’єктивної, всебічної правової оцінки, отримання допомоги щодо витребування додаткових документів до настання пенсійного віку.
Увага присутніх була звернена на те, що розмір майбутньої пенсії залежить від величини заробітної плати, з якої сплачено страхові внески і тривалості страхового стажу та проінформувала про переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи, отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефонами «гарячої» лінії, за допомогою відеозв’язку, електронної пошти, через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.
Наприкінці зустрічі були роздані буклети з пенсійної тематики.

Начальник об’єднаного управління П.П. Науменко

http://gprda.gov.ua/news/737-navchali_iak_gotuvatisia_do_maibutnoi_pensii.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1