Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Навіщо потрібна Смарт ТВ приставка?

Сьогодні можливість доступу до цифрового телебачення легко отримати навіть без дорогого телевізора з функціями Smart TV. Сучасні приставки - як, наприклад, r-box pro - дають не тільки можливість доступу до численного контенту інтернет-телебачення, а й дозволяють встановлювати сучасні 3D-ігри, спілкуватися в інтернеті, використовувати пристрій як повноцінний Андроїд-гаджета з усіма його можливостями.

Навіщо потрібна Смарт ТВ приставка?


Перед покупкою слід відразу визначитися - як ви плануєте використовувати пристрій. Якщо тільки для перегляду ТБ, вам цілком підійдуть недорогі моделі з мінімумом можливостей. Цікаві сучасні мініатюрні приставки, які виглядають як звичайна флешка і мають всього один роз`єм для з`єднання з телевізором. Звичайно, функціональність такої приставки обмежена на догоду її компактності. Так, ви не зможете підключити до неї додаткові пристрої у вигляді ігрових контролерів, клавіатури, джойстика і т.д. Але свою найголовнішу функцію - перегляд інтернет-ТБ вона виконує цілком успішно. Зручність такої мініатюрної приставки в тому, що ви завжди зможе взяти її з собою в подорож і не відмовляти собі в перегляді улюблених каналів у будь-якій точці земної кулі.

Навіщо потрібна Смарт ТВ приставка?Втім, і більш габаритні моделі, як наприклад, вищезгадана r-box pro, досить зручні і компактні. Дана модель за своїми розмірами лише злегка перевершує стандартний роутер. Але при цьому вам відкриються зовсім інші можливості. Почати варто з інтерфейсів, які використовує r-box pro. Крім звичного USB, тут є роз`єм AV і HDMI. Внутрішня пам`ять пристрою (16 Гб) може бути розширена при використанні карти пам`яті microSD, що дозволить зберігати різний відео-контент, встановлювати гри і програми. Крім того до r-box pro можна легко підключити джойстик, клавіатуру, бездротову мишку. Це уможливить не тільки використовувати її для ігор, але і дозволить більш зручно управляти приставкою - аналогічно тому, як ви робите це на своєму смартфоні або планшеті.


Навіщо потрібна Смарт ТВ приставка?


У базовій комплектації r-box pro вже має встановлене програмне забезпечення, яке дозволяє використовувати її для перегляду IPTV. Але ви зможете самостійно розширити функціональність пристрою, скачавши з мережі і встановивши будь-які питання, що цікавлять вас програми.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1