Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Найнебезпечніша піша стежка в світі

Яким би смачним не був китайський чай, це не те, що зазвичай асоціюють з сплеском адреналіну і страхом смерті. Однак горе Хуашань в Китаї вдається поєднувати в собі і чай, і адреналін, адже саме тут найстрашныша і небезпечна піша стежка в світі, по якій туристи потрапляють прямо в чайний будиночок на висоті 2 160 метрів.

Найнебезпечніша піша стежка в світі


Гора Хуашань з 2-го століття до нашої ери є одним з найважливіших місць для даосів, коли біля її підніжжя був побудований даоський храм. З тієї пори паломники і ченці живуть на горі та біля неї. Ціла мережа небезпечних стежок дозволяє їм дістатися до 5-ї вершини, на кожній з яких побудовано релігійна будівля, наприклад, чайний будиночок. Всі разом ці п′ять вершин утворюють пелюстки лотоса. Стежки були укріплені на увазі недавнього припливу туристів, але, втім, вони як і колись надмірно небезпечні і мають погану репутацію. Кажуть, з цих стежок падає до 100 осіб на рік.

Найнебезпечніша піша стежка в світі


Деякі частини стежки дійсно лякають. Цей район по праву можна вважати священним з 2-го століття до нашої ери. Ченці і паломники проклали ці «сходинки» до вершини гори. Стежки укріпили, коли популярність цього маршруту збільшилася серед туристів. Найвища вершина гори сягає 2160 м. Головне, дивитися, куди йдеш .... і краще не дивитися вниз. У деяких місцях місцеві мешканці також вирізали сходинки прямо в стіні гори. Однак в інших місцях єдиною мірою безпеки є тільки залізні ланцюги. Ця стежка «славиться» своєю поганою репутацією, однак це не зупиняє множинних шукачів пригод від того, щоб випробувати цю небезпечну дорогу на собі.

Найнебезпечніша піша стежка в світіНайнебезпечніша піша стежка в світіНайнебезпечніша піша стежка в світіНайнебезпечніша піша стежка в світіНайнебезпечніша піша стежка в світіНайнебезпечніша піша стежка в світіНайнебезпечніша піша стежка в світіНайнебезпечніша піша стежка в світі
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1