Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Недалеко від Чонгара невідомі підірвали два електроопори, які подають електрику в Крим

Цієї ночі недалеко від Чонгара, на адміністративному кордоні з включеним Кримом, невідомі особи підірвали дві електроопори, що подають електрику на півострів.

Недалеко від Чонгара невідомі підірвали два електроопори, які подають електрику в Крим


Як повідомили УНІАН в управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, обидві опори лінії Мелітополь-Джанкой пошкоджені, але не звалилися.

За попередньою інформацією, вибух здійснений мінометними мінами восьмідесятвторого калібру, які були прив′язані до опори. Дві з них не спрацювали. На місці працюють працівники правоохоронних органів і рятувальники. Чекають піротехнічну групу МВС, щоб знешкодити розірвалися міни.

Про подію в районний відділ Держслужби з надзвичайних ситуацій повідомили активісти з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами.

Учасники громадянської акції по блокаді Криму мають намір блокувати ремонт знову пошкоджених на Херсонщині опор ліній електропередач, за якими поставляється електрику в Крим.

Про таке Крим.Реаліі повідомив координатор акції по блокаді Криму Ленур Іслямов.

«У цьому братимуть участь кримськотатарські учасники акції, «Автомайдан», батальйон «Айдар» та «Правий сектор»... Штаб «громадянської блокади» Криму в цей час знаходиться тут, і ми будемо блокувати ремонт на всіх 4-х лініях», - зазначив він.

Згідно з його заявою, в даний момент пошкоджені 4-е лінії електропередач, через них «дві лежать».

Іслямов повідомив про те, що поки невідомо, хто несе відповідальність за пошкодження електроопор, але нагадав, що напередодні учасники акції, які беруть участь у блокаді півострова, заявляли про те, що «знімають дозори».

«Це могли зробити, хто завгодно. Це могли зробити диверсанти, що прийшли з Криму, або диверсанти, які тут присутні, або це могли зробити патріоти України. Це міг зробити хто завгодно, але ми до цього відношення не маємо.

Ми будемо блокувати, бо нам цікаво участь у самому процесі блокування, а не в ході підривів », - заявив Іслямов.

Він додав, що в даний час учасники акції вже «повернули свої дозори і зайняли кругову оборону». Також координатор акції по блокаді Криму констатував, що «українська держава змушена була самостійно обмежити постачання електроенергії в Крим».

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1