Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Негода наробила шкоди: У Гуляйпільському районі 39 населених пунктів залишились без електроенергії

В результаті аномального обмерзання, до 8 ранку 19 листопада на території Запорізької області без електропостачання залишились 39 населених пунктів у Гуляйпільському, 27 - в Новомиколаївському, 15 - в Оріхівському та 6 - в Розівському районах. У загальній складності - 94 населених пункти, з яких 25 - частково.

На території Запорізької області в ніч на 19 листопада внаслідок різких перепадів температури при високій вологості зафіксовано аномальне обмерзання.

Різкі перепади температур (вдень підвищення - до «+5», вночі зниження - до «-3») і невеликий дощ викликали аномальне обмерзання: гілки дерев і дроти ЛЕП обмерзлі кригою, товщина стінок якого досягала 3 см.

Якби не спрацювала система пристроїв релейного захисту ліній електропередач, наслідки такого аномального обмерзання були б набагато масштабнішими - аж до пошкоджень обладнання та масових технологічних порушень та в мережах, і на об′єктах », - повідомили в техдірекціі обленерго.

В даному випадку масштабних технологічних пошкоджень вдалося уникнути.

Станом на 8-00 сьогоднішнього ранку в 51 з 104 знеструмлених напередодні населених пунктів енергопостачання вже відновлено», - повідомив зам технічного директора« Запоріжжяобленерго Владислав Власов.


Негода наробила шкоди: У Гуляйпільському районі 39 населених пунктів залишились без електроенергії

Джерело
2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1