Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Нехай добро поселиться у ваших душах

3 грудня в кафе «Сучасник» районною державною адміністрацією організовано і проведено зустріч з гуляйпільцями, які мають обмежені фізичні можливості. У сімейній, затишній атмосфері відбувся гарний захід, на якому працівники районного будинку культури та дитячої школи мистецтв подарували всім присутнім музичні номери. За чашкою чаю та солодощами вони могли поспілкуватися один з одним та хоч на мить забути про свої турботи. На зустріч завітали голова райдержадміністрації Анатолій Клешня, начальник управління соціального захисту населення Олександр Попович, начальник відділу культури та туризму РДА Любов Третьякова, голова районної організації інвалідів Анатолій Гречихін та голова районної організації ветеранів Віктор Крупій.

- Сьогоднішній день нагадує нам про те, що поруч з нами живуть люди, які особливо потребують нашої допомоги і уваги, - звернувся до присутніх Анатолій Клешня, - Спасибі, вам шановні, за цю прекрасну виставку творчих робіт, підготовлену вашими руками, а в першу чергу, думаю, вашою душею і серцем. Спасибі вам за активну життєву позицію, творчість, ентузіазм, любов до своєї справи, за те, що незважаючи на нелегкі випробування долі, ви виявляєте виняткову силу духу і віру в життя. Від усього серця зичу вам міцного здоров′я, бадьорості духу, мирного неба, і головне - аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Анатолій Григорович вручив подяки райдержадміністрації Анатолію Гречихіну – голові районної спілки соціального захисту інвалідів, Галині Маковській – активній учасниці територіальної організації українського товариства глухих.

Анатолій Гречихін та Віктор Крупій звернулися зі щирими словами до людей з обмеженими фізичними можливостями і подякували за їхню активну участь у різноманітних культурних заходах міста та району. Побажали міцного здоров’я, достатку, благополуччя і подякували керівництву райдержадміністрації за небайдуже ставлення до людей цієї категорії та допомогу у вирішенні проблем.

Віктор Іванович вручив солодкі подарунки народним умільцям, які підготували виставку. Це Григорій Тищенко, Ганна Шарова та Леонід Криворучко. Їхні шедеври вражають, адже видно, що в них майстри вкладають свою душу та щире серце.

Щире спасибі фізичним особам підприємцям Андрію Волощуку та Валерію Кубраку за організацію солодкого столу учасникам заходу, небайдужість, щире і добре серце.

Нехай добро поселиться у ваших душахНехай добро поселиться у ваших душахНехай добро поселиться у ваших душахНехай добро поселиться у ваших душах


Джерело: http://gprda.gov.ua/?id=56&news=502

2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1