Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Неймовірний розвиток пральної машини: від дерев′яного пристосування до розумного помічника

Неймовірний розвиток пральної машини: від дерев′яного пристосування до розумного помічникаПонад 100 років тому, 9 серпня 1910 року, була запатентована перша пральна машина з електричним приводом. Це революційний винахід став незамінним в господарстві за минуле сторіччя дуже сильно змінилося. Ми вже звикли до пральних машин, які працюють швидко, економічно і дуже тихо, є такі моделі, які навіть можна включити з машини або офісу за допомогою смартфона. Нижче ви знайдете цікаві і дивовижні факти про розвиток пральних машин і пранні білизни, які сучасній людині можуть здатися неймовірними.

Перші примітивні пральні машини

Найперші пральні машини мали ручний привід і були дерев`яними. Через деякий час машини стали виготовляти з металу - це дозволило розводити під машиною вогонь, щоб вода була теплою протягом всього циклу прання. Першу побутову пральну машину винайшов американець Вільям Блекстоун в 1874 році. Дивний винахід він подарував своїй дружині на день народження.

Перша пральна машина з електричним приводом


Перша пральна машина з електричним приводом називалася «Thor» і була винайдена в 1908 році, але запатентована пізніше - в 1910 році. Оскільки електрику щонайменше до 1930-го року було розкішшю, перші автоматично пральні машини мали парові або бензинові двигуни.


Неймовірний розвиток пральної машини: від дерев′яного пристосування до розумного помічникаАвтоматичні пральні машини в Європі

Перша автоматична побутова пральна машина була винайдена в 1937 році, але в Європі такі пральні машини стали використовуватися широко тільки в 1950-х роках. Основною причиною низької популярності пральних машин довгий час залишалася їх висока ціна, економічний спад, що пішов за Другою світовою війною і обумовлена їм низька купівельна спроможність. Ситуація виправилася лише до кінця 1950-х років. У 1974 році компанія Samsung винайшла першу власну пральну машину. Машина складалася з двох частин - для прання і для сушіння. При цьому з пральної частини в сушильну білизну доводилося перекладати самостійно.

Інноваційний стрибок в екологічному напрямку

Наступним кроком розвитку пральних машин став величезний інноваційний стрибок. Відповідно до проведеного в США дослідження, чверть споживання води в господарствах припадає саме на пральні машини. Не підлягає сумніву, що найближчим часом виробники пральних машин будуть робити упор саме на їх екологічності.

Час вимагає розумних пральних машин

Проведене недавно Samsung дослідження показало, що майже кожен другий користувач забував покласти який-небудь предмет одягу в пральну машину, і помічав це вже коли машина працювала. Компанія Samsung вирішила знайти рішення цієї проблеми, випустивши навесні 2016 року у ринок пральну машину AddWash - першу машину, що дозволяє через додатковий люк додавати забуті речі в машину посеред циклу прання. Крім того, піклуватися про господарстві значно простіше, якщо керувати побутовою технікою можна за допомогою мобільного телефону. Навіть виявивши, що, збираючись на роботу або збираючи дитину в дитячий сад, ви в поспіху забули включити пральну машину, цю помилку можна швидко виправити, скориставшись мобільним додатком. Зрозуміло, телефон сповістить і про закінчення циклу прання розумної пральної машини, що ще помітніше спростить прання білизни.

Звичайно, сучасна пральна машина потребує особливого догляду, профілактики, а іноді і ремонту. У кожному місті є фірми, котрі виконують такі роботи, наприклад у м. Київ: http://remont-brovary.com.ua/remont-stiralnyh-mashin-brovarskoj-rajon/.

Непомітно від дерев`яних пральних машин і машин на дровах прийшла на зміну епоха розумних пральних машин, проте можна бути впевненим, що найбільший стрибок чекає нас попереду.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1