Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Незабаром мобільні оператори збільшать абонплату

Незабаром мобільні оператори збільшать абонплатуВ Україні мобільні оператори зараз динамічно переглядають тарифи, а деякі вже виставили абонентам нові ціни. Ось наприклад, з першого лютого, змінюються умови деяких пакетів МТС, які запускалися в "докризовий" час, пише інформаційний портал http://vesti-ukr.com/.

Наприклад, базова абонентська плата в тарифах лінійки "Смартфон 3G" ("Перший", "Єдиний") піднімається з 15 до 20 грн., А в тарифі "Смартфон 3G Плюс" - з 20 до 25 грн. в місяць. Вартість підключення послуги "Рік без абонплат" зростає з 128 грн. до 200 грн / міс. За дзвінки на номери інших операторів доведеться платити 50 коп замість нинішніх 35 коп./хв.

"Зміни пов′язані з тим, що збільшилася собівартість послуг. Девальвація гривні (а обладнання ми купуємо за валюту), підвищення зборів за використання радіочастот, плати за електроенергію та ін. - Все це веде до збільшення наших витрат", - пояснила начальник відділу зв′язків з громадськістю Vodafone Вікторія Рубан. Поряд з цим вона звернула увагу, що тарифи безпосередньо Vodafone не міняються.

У відділі по роботі з пресою компанії "Київстар" повідомили, що завершують процес перегляду цін в старих тарифних планах, що почався ще в 2014 г на хвилі зростання інфляції. Зміни торкнулися 15 архівних комерційних пропозицій, умови яких компанія не міняла з моменту їх виведення на ринок. За умовами цих тарифних планів абоненти за фіксовану щомісячну абонплату отримують всілякі обсяги нетарифікованих хвилин, мегабайти інтернету, sms, а в ряді тарифів-хвилин міжнародного зв′язку та інші послуги.

"З першого лютого в цих тарифах незначно збільшена абонплата (на 0,17 грн - 3 грн на добу в прямій залежності від обсягу безкоштовних послуг). Ці зміни дозволять зберегти обсяги нетарифікованих послуг, які отримують клієнти, і високу якість сервісу. За бажанням, абоненти можуть змінити свій архівний тарифний план на будь-який з нової контрактної лінійки ", - прокоментувала нам ситуацію провідний спеціаліст зі зв′язків з громадськістю" Київстар "Ірина Леличенко.

Підвищення тарифів у компанії назвали вимушеним заходом, яка пов′язана зі знеціненням національної валюти. "Значно зросли витрати на ведення будь-якого бізнесу. Телеком-оператори не є винятком: спочатку, збільшилися витрати на експлуатацію та будівництво мережі, модернізацію обладнання. Також зросли фіскальні платежі: наприклад, плата за радіо частоти, вартість електроенергії, та ін. Ці та ряд інших факторів змусили нас переглянути тарифні пропозиції ", - зазначила Леличенко.

У lifesell про ймовірне підвищення абонплати відповідати категорично відмовилися, зафіксувавши, що "плани компанії щодо змін у тарифній політиці є конфіденційною інформацією зважаючи на високу конкуренцію на ринку".
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1