Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Нова пошта» почала доставляти товари з-за кордону

«Нова пошта» почала доставляти товари з-за кордонуЩе в травні один з лідерів поштової логістики на українському ринку «Нова пошта» повідомила про запуск міжнародної доставки в тестовому режимі.

Оператор отримав відповідну ліцензію, яка раніше була тільки у двох гравців ринку — «Укрпошти» і «Міст Експрес». Як повідомляє AIN.UA - до вчорашнього дня послуга була недоступна для клієнтів, а вчора оператор запустив пілотний проект з інтернет-магазинів Lamoda.ua, в рамках якого клієнти обох компаній зможуть отримувати посилки з Європи у відділеннях «Нової пошти».

Завдяки запуску міжнародної доставки у «Нової пошти» клієнти Lamoda тепер зможуть отримувати свої замовлення у більш ніж 3000 відділень оператора по всій Україні. Справа в тому, що у Lamoda.ua немає складу в Україні — всі посилки йдуть через кордон із Польщі. І раніше магазин міг користуватися послугами тільки доставки «Міст» (адресна доставка) та «Укрпошти». Тепер вибір оператора доставки істотно розширився як для українців, так і для інтернет-торговців.

До кінця року «Нова пошта» обіцяє запустити доставку з інших інтернет-магазинів в Європі.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1