завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..45  Вперед
 

Колегіум знову отримав нові меблі та шкільне приладдя!

Колегіум знову отримав нові меблі та шкільне приладдя!У рамках реалізації договору з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у колегіум "Лідер" продовжилося постачання шкільних меблів.
Від 22.02.2018 року не минуло й місяця, коли 17.03.2018р. навчальний заклад знову отримав нові меблі. Цього разу це:
- меблі
Детальніше

Концерт-вітання «Щиро вітаємо», присвячений Дню працівників комунального та побутового обслуговування населення

Концерт-вітання «Щиро вітаємо», присвячений Дню працівників комунального та побутового обслуговування населенняЖитлово-комунальне господарство – це одна із найважливіших галузей національної економіки, від якої залежить життєдіяльність населених пунктів.
16 березня 2018 року працівники центру культури і дозвілля КЗ «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради організували концерт-вітання
Детальніше

16.03.2018 у Гуляйпільському районі було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Марафон професій».

16.03.2018 у Гуляйпільському районі було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Марафон професій».Відкрила захід директор Гуляйпільського РЦЗ Троян Н.А., яка наголосила на значущості профорієнтаційної роботи зі школярами, а також про важливість та відповідальність на шляху вибору майбутньої професії.
Зараз, у непрості часи, молоді люди потребують допомоги і підтримки, аби отримати професію
Детальніше

«Дзвінки турботи»-важлива складова роботи

«Дзвінки турботи»-важлива складова роботиПитання пенсійного забезпечення для літніх людей є одним із найважливіших, і після запровадження пенсійної реформи не всім із них вдається самостійно розібратися у законодавчих тонкощах та опанувати порядок нарахування пенсійних виплат.
З метою роз’яснення пенсіонерам незрозумілих моментів,
Детальніше

Флеш-моб: «Веб-портал Пенсійного фонду України – не зволікай, а реєструйся!»

Флеш-моб: «Веб-портал Пенсійного фонду України – не зволікай, а реєструйся!»
З таким гаслом на центральному ринку міста з’явилися спеціалісти Гуляйпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області та провели флеш-моб.
Метою акції було закликати місцевих жителів та підприємців реєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України,
Детальніше

Співпраця зі ЗМІ - гарантія повномірного інформування

Співпраця зі ЗМІ - гарантія повномірного інформуванняПовномірне інформування населення про запроваджені пенсійною реформою зміни – один із найважливіших напрямків роботи пенсійної служби.
Задля ефективного виконання цього завдання працівники Гуляйпільського об’єднаного управління постійно зміцнюють співпрацю із засобами масової інформації, періодично
Детальніше

Поки б’ються серця людей, звучатиме й голос Шевченка

Поки б’ються серця людей, звучатиме й голос Шевченка12 березня 2018 року на центральній прощі міста Гуляйполе працівники Центру культури і дозвілля КЗ «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради провели мітинг-вшанування пам’яті великого українського поета та художника Т.Г.Шевченка «Поки б’ються серця людей, звучатиме й голос Шевченка».
Ось
Детальніше

Учнями колегіуму " Лідер" на кошти зданої макулатури була придбана бензопилка

Учнями колегіуму " Лідер" на кошти зданої макулатури була придбана бензопилкаУчнями колегіуму " Лідер" в ході благодійної акції " Допомога солдатам" на кошти зданої макулатури була придбана бензопилка.
Детальніше

Гуляйпільська громада має високий потенціал для розвитку громадянського суспільства

Гуляйпільська громада має високий потенціал для розвитку громадянського суспільстваЦе засвідчила активність гуляйпільських учасниць проекту «Зміцнення демократичного врядування», в рамках якого наприкінці лютого відбулись заключні тренінги. Серед 26 активістів з 9 ОТГ Запорізької області шестеро – представниці Гуляйполя.
Тренінгова програма – перша частина річного проекту,
Детальніше

«Дбаємо про наближення послуг до населення разом з ОТГ»

«Дбаємо про наближення послуг до населення разом з ОТГ»На Гуляйпільщині триває активна робота з наближення послуг до громадян.
Заступник начальника об’єднаного управління Наталія Горпинич зустрілася зі старостою села Мирне Гуляйпільської ОТГ - Наталією Боговін.
В ході зустрічі вирішено ряд питань щодо надання фахівцями управління на території
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..45  Вперед