Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

14 березня 2019 року в центрі зайнятості відбувся семінар «Дієві форми співпраці з роботодавцями»

14 березня 2019 року в центрі зайнятості відбувся семінар «Дієві форми співпраці з роботодавцями»Пріоритетом роботи служби зайнятості є індивідуальний підхід до кожного клієнта: сприяння зайнятості населення та задоволення кадрових потреб роботодавця. Кожен з фахівців служби зайнятості чітко розуміє, що для досягнення поставлених завдань необхідна персональна відповідальність, забезпечення інтегрального підходу до надання соціальних послуг, розвиток партнерських стосунків з роботодавцями та органами влади, вжиття конкретних, адресних заходів, спрямованих на активізацію власних зусиль безробітних та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

14 березня 2019 року в центрі зайнятості відбувся семінар «Дієві форми співпраці з роботодавцями». Семінар відкрив начальник відділу взаємодії з роботодавцями Гуляйпільської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Лідія Бахмут, яка наголосила на основних послугах служби зайнятості роботодавцям. А саме, підбір персоналу, підготовка та перепідготовка кадрів на замовлення роботодавців, компенсація єдиного внеску, компенсація на оплату праці внутрішньо- переміщених осіб, організація громадських робіт та робіт тимчасового характеру. Служба зайнятості активно впроваджує сучасні методи співпраці з роботодавцями – електронний кабінет роботодавця (ЕКР), який дає змогу швидко та якісно укомплектувати заявлену роботодавцем вакансію. Також, популярними стають інноваційні способи добору персоналу – відеовакансії та відеорезюме.

Взаємодія з роботодавцями – одна з основних функцій служби зайнятості. Саме налагоджені стосунки з ними дають вагомі результати в політиці зайнятості регіону.

Гуляйпільська міська рада
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1