Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

16.03.2018 у Гуляйпільському районі було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Марафон професій».

Відкрила захід директор Гуляйпільського РЦЗ Троян Н.А., яка наголосила на значущості профорієнтаційної роботи зі школярами, а також про важливість та відповідальність на шляху вибору майбутньої професії.

Зараз, у непрості часи, молоді люди потребують допомоги і підтримки, аби отримати професію і освіту, влаштуватись на роботу, створити міцну забезпечену сім’ю. Тому проведення «Марафону професій» в КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" стало важливою подією в Гуляйпільському районі, до речі в якому взяло участь близько 350 учнів шкіл району.

До нас завітало 9 навчальних закладів з усіх куточків Запорізького краю та 2 навчальних заклада з міста Харків, які достойно презентували свій заклад і до дрібниць відповіли на запитання всіх охочих: Запорізький національний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Таврійський державний агротехнологічний університет, Оріхівський коледж ТДАТУ, Бердянський державний педагогічний університет, Запорізький авіаційний коледж, Запорізький гідроенергетичний коледж, Бердянський економіко-гуманітарний коледж, Київський національний університет культури і мистецтв.

У заході прийняли активну участь представники захисників Батьківщини. Військовий комісар підполковник Шаповал О.В. презентував представників військових вищих навчальних закладів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Харківського політехнічного інституту танкових військ. Вони пропонували учням навчання на майбутніх офіцерів, отримання як військових так і цивільних спеціальностей та наголошували на перевазі вступу до військових навчальних закладів.

Останнім виступив голова відділу освіти Гуляйпільської ОТГ Науменко В.П. подякував працівникам Гуляйпільського РЦЗ за якісно організований і проведений захід, керівництву Будинку дитячої творчості за наданий майданчик, а дітям побажав успішно закінчити навчання у школі і далі навчатися у обраному навчальному закладі.

http://gpmrada.gov.ua/news/1177-16032018_u_guliaipilskomu_raioni_bulo_provedeno_interaktivnii_proforientatsiinii_zakhid_dlia_shkoliariv_marafon_profesii.html#prettyPhoto

16.03.2018 у Гуляйпільському районі було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Марафон професій».16.03.2018 у Гуляйпільському районі було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Марафон професій».16.03.2018 у Гуляйпільському районі було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Марафон професій».16.03.2018 у Гуляйпільському районі було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Марафон професій».16.03.2018 у Гуляйпільському районі було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Марафон професій».16.03.2018 у Гуляйпільському районі було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Марафон професій».16.03.2018 у Гуляйпільському районі було проведено інтерактивний профорієнтаційний захід для школярів «Марафон професій».
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1