Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)

Вже зовсім скоро запалають, заіскряться вогниками новорічні свята. Разом із ними у кожну оселю завітає затишок, тепло, рідні та друзі і, звичайно ж, диво.

19 грудня, в день Святого Миколая, в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В.Діденка відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я». Гостей бібліотеки зустріли: книжкова ялинка,виставка новорічних листівок,виставка періодики «Зима прийшла празників принесла», святкова тематична полиця «Що рік прийдешній нам готує».

В наш скрутний час , не всі в змозі , а особливо люди похилого віку, дозволити собі купити ялинку або нові ялинкові іграшки. А свята в душі бажає кожен. Для присутніх на заході бібліотекарі провели майстер – клас по виготовленню економних новорічних прикрас: різдвяного віночка, ялиночки, сніговика. А потім було свято – з чаюванням зі справжніми «миколайчиками», з новорічним «Полем чудес» з призами, з піснями та гумором!

19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1