Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Обережно - провокації

Обережно - провокаціїВсіми силами, ті, "що ніколи не підуть проти народу" та "за розвиток рідного краю" стараються зам′ять розголос про кар′єр.. Не вдаючись в деталі, скажу, що вони вкотре розпиналися: "що вони не давали дозволу на розробку, хто таке сказав, і взагалі , дали але не вони... вони проти кар"єру. Думка. про проведення громадських слухань їх весь час не полишала!!!!..." Сказали що хотять все самі організувать (!).... Запропонували в суботу 6.04.2013 і в залі кск(!)
Нормально так, да.....!!!???
Коли їм сказали, що народне зібрання буде 7.04.2013, то Гура з Поповичем сказали, що вони, НАПЕРЕКІР, подадуть об′яву в газету-брехуху та на радіо, на суботу, щоб люди прийшли так, як вони хотять.
Люди НЕ ВІРТЕ ГАЗЕТНИМ ОБ′ЯВАМ, з приводу дати проведення мітингу, чи зустрічи (хто як назива)... ВСІ ЗУСТРІЧАЄМОСЯ 7.04.2013 В НЕДІЛЮ, НА ПЛОЩІ БІЛЯ КСК, а "влада" хай приходе до НАС, а не ми до них...

Зараз наші "представники" всіми силами будуть намагатися зірвати зустріч... НЕ ВЕДІТЬСЯ НІ НА ЯКІ ПРОВОКАЦІЇ. СКАЖІТЬ ЦЕ ВСІМ ЗНАЙОМИМ!!!

Всі ці коники "обранців" вже в пичінках. Це наше місто!!!... наша земля!!!... І ніхто не має права сюди лізти і вирішувати за нас!
7.04.2013
18

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 25  100janov  03 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
А що (або хто)заважає народу взяти участь в обох зібраннях: як 6-го так і 7-го квітня? Максимум думок - мінімум помилок...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 165  zaya19855  29 березня 2013, 00:00цитувати виділене
Stepan, не хочеться грубити, але я повністю підтримую Krass,А з приводу Власенка та Рябка, то вони тобі можуть поступитися і "мерським кріслом"і останнім головним болем з кар"єром, а самі будуть займатися своєю роботою....
Ви з цими довбаними "кріслами" наче намахані.. чи це межа фантазіїї і розумнішого нічого не придумалося... Бери сам і займайся, а то тільки умні за клавіатурою....
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 43  Kokain  28 березня 2013, 00:00цитувати виділене
600 сидячих місць .....та й 100 стоячих !!!!????максимум 700 вміститься . а на площі мінімум 1000 буде ! минулого разу приблизно 500 було . так ніде ніхто в принципі і не розголошував . Питання Стьопкі : навіщо потрібен зал КСК і 700 чол. з яких пригонять більшу частину бюджетників а інші залишаться за дверима ,якщо на вулиці людей буде значно більше ?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 4  Krass  28 березня 2013, 00:00цитувати виділене
Stepan, а не пошел бы ты на х@й со своим мнением. Писать сначала научись без ошибок.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 32  Stepan  28 березня 2013, 00:00цитувати виділене
"Шановні" "громадські активісти", де ваші конструктивні дії,чі окрім закликів "НІ","СТОП" іт.д,словарній та інтелектуальний рівень вичерпався?
Всі ми хочемо жити у цівілізованому суспільстві, а Ви, що пропонуете, з огляту на вашу сторінку у "Контактах", де якийсь НЕДОУМОК виклав рецепт приготування напвлму?
Громадскі слухання це нормальні,демократичі процеси, а не ваше пустоплюйство з невнятно сформульованіми лозунгами...
Доречі в великому залі КСК тільки сидячих місць 600, тому всі бажаючі зможуть там розміститись та висловити свою точку зору.
Тому досить екстимізму, чи у бородьбі за мерьске крісло пан Власенко та пан Рябко гедь забули про істені цілі цього зібрання?
 0  або