Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Обережно шахраї!

Співробітники Гуляйпільського відділення поліції закликають бути обачними. Шахраї різними способами виманюють у чесних громадян грошові кошти чи то вони телефонують по телефону, чи через Інтернет а ще й представляються банківськими працівниками та обманним шляхом знімають з карток гроші. Незважаючи на застереження громадськості, правоохоронних органів та преси безпечні громадяни продовжують мимоволі потрапляти у пастки шахраїв.
Шахрайства з банківський картками де зловмисники представившись службою безпеки банку та службою безпеки України повідомляють громадян, що з їхніх карток спробували невідомі зняти грошові кошти та попрохають надати їм особисті дані, після чого в громадян з їхніх карток зникають не малі грошові кошти.
Щоб не стати жертвою шахраїв будьте обережні! Тепер наведемо кілька порад власникам банківських карток, які суттєво підвищать безпеку їх використання.
1. Ніколи не залишайте без нагляду вашу банківську картку.
2. Нікому не повідомляйте ПІН-код картки та ні в якому разі не зберігайте ПІН-код у гаманці чи разом з карткою.
3. Ніколи не повідомляйте ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, термін дії) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку. Працівники банку ніколи не перевіряють ваші персональні дані!!!
4. Ніколи не розголошуйте коди, які приходять вам на ваш мобільний номер, і не набирайте на вашому телефоні невідомі вам комбінації цифр.
5. Дізнайтеся телефон «гарячої лінії» вашого банку та відразу телефонуйте, якщо підозрюєте, що маєте справу з шахрайством. Чим швидше ви це зробите, тим менше шансів у шахраїв.
Протягом останнього часу на також почастішали випадки, коли аферисти вдаються до телефонного шахрайства. Щоб виманити у співрозмовників гроші, вони постійно придумують різноманітні плани своїх шахрайств. Але всі їхні дії будуються на тому, щоб ошелешити людину якоюсь звісткою, не дати їй оговтатися й змусити якнайшвидше принести гроші. Найуразливішими до дій телефонних шахраїв є пенсіонери. Їм телефонують ввечері чи посеред ночі, й представляються іменами рідних або працівниками поліції. Шахраї повідомляють, що родичі чи знайомі співрозмовника нібито є винуватцями якогось злочину, і щоб уникнути відповідальності – потрібно надати певну суму «відкупних». Шоковані такою інформацією, громадяни нічого не з’ясовують і одразу йдуть до банкомата та перераховують гроші на вказаний номер банківського рахунку.
Шановні громадяни! Якщо вам телефонують люди, які представляються вашими родичами або працівниками поліції і вимагають за щось гроші, не вірте їм, не піддавайтеся паніці і в жодному разі не перераховуйте гроші. З’ясуйте особисті дані людини, яка вам телефонує, у якому саме відділенні чи відділі поліції знаходиться ваш родич, що він скоїв. Обов’язково передзвоніть до чергової частини щоб пересвідчитись у достовірності інформації. А головне – передзвоніть своєму родичу!
Гуляйпільський ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області прохає бути обережними з використанням популярної системи здійснення покупок через Інтернет. У цьому випадку злочинці реєструються на популярних сайтах продажів, використовуючи для цього фіктивні дані. При цьому, як правило, вони виставляють явно занижені ціни, що в ході телефонної розмови, пояснюють терміновістю (необхідні гроші для оплати лікування, розпродаж і т.д.). Після оплати за товар (а в деяких випадках і після отримання передоплати) виставлений ними товар знімається з продажу, а контактні телефони «продавців» не відповідають.
Передавайте ці поради вашим рідним та близьким, щоб не залишитися без власних заощаджень. Шановні громадяни! Надмірна довірливість – наш перший ворог, який працює на руку шахраям. Проявляйте обережність! Не дайте себе ошукати! Бережіть себе та своїх рідних!
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1