Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Обласна влада посилює контроль за нарахуванням субсидій населенню

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді, що відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Головні питання заходу - призначення населенню житлових субсидій та перерахування і використання відповідних коштів.

Як зазначив Глава Уряду, залякування популістів тим, що платіжки за житлово-комунальні послуги будуть великими і громадяни не зможуть їх сплачувати, є неправдивим.

- Держава не буде фінансувати минулу систему в газовій сфері, що породжувала збитки комунальних підприємств та масштабну корупцію, а фінансуватиме підтримку конкретних громадян України, які потребують такої допомоги після встановлення ринкової ціни на газ. Усі ті, хто має гроші, заплатять повну ціну, а тим, хто має невеликі доходи, різницю, близько 85%, заплатить держава. Ми не будемо фінансувати збитки теплокомуненерго, водоканалів - ми будемо фінансувати підтримку кожного конкретного громадянина України, який потребує такої допомоги, - наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За даними Департаменту соціального захисту населення Запорізької ОДА, в цьому році за призначенням субсидії звернулося 196,7 тисячі сімей. Динаміка звернень свідчить, що в середньому до органів соцзахисту щотижнево звертається близько 2,5 тисячі сімей. За станом на 01.08.2016 субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримували 226,1 тисячі сімей.

Сума коштів, спрямованих з державного бюджету на цю допомогу, складає 1,02 мільярда гривень. З них профінансовано 893 мільйони, заборгованість складає 619,8 мільйона гривень.

Крім цього, субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу в поточному році призначено 28,1 тисячі сімей на загальну суму 57 мільйонів гривень. З них профінансовано 31,2 мільйона гривень, заборгованість відповідно - 25,8 мільйона гривень. У зв’язку з установленням нової ціни на тверде паливо та скраплений газ у Запорізькій області необхідно перерахувати 28,1 тисячі справ отримувачів субсидії на ці енергоносії. З урахуванням вартості газопостачання, централізованого опалення, гарячого водопостачання та інших послуг очікується, що в опалювальний період 2016/2017 років цим видом допомоги скористаються до 400 тисяч домогосподарств області.

За словами Костянтина Бриля, Запорізька область не пасе задніх у процесі нарахування субсидій.

- У деяких районах через брак кадрів існує відставання. Проте ця тенденція з’явилася лише у серпні, коли показники знизились до 97%. Тож нині ми ставимо на контроль питання нарахування субсидій. Адже за кожним відсотком не нарахування субсидій стоять реальні люди, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Управління у справах преси та інформації Запорізької ОДА

Обласна влада посилює контроль за нарахуванням субсидій населенню
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 4  live  15 вересня 2016, 12:04цитувати виділене
YKPOП,
на субсидії для населення, а це нехай буде навіть 10 млн. людей виділено 1,02 мільярда гривень!!!! тобто на кожного з 10 млн. людей виходить приблизно по 100 млн.грн!!!! а за рік максимум що отримає сім!я нехай буде тисяч 10, ось і вся математика...

щось арифметику Вашу не зрозумію
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  14 вересня 2016, 12:44цитувати виділене
на субсидії для населення, а це нехай буде навіть 10 млн. людей виділено 1,02 мільярда гривень!!!! тобто на кожного з 10 млн. людей виходить приблизно по 100 млн.грн!!!! а за рік максимум що отримає сім!я нехай буде тисяч 10, ось і вся математика...
 0  або