Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Обласна влада та ветерани АТО готують благодійний марафон

Обласна влада та ветерани АТО готують благодійний марафонЗа ініціативи учасників антитерористичної операції та за підтримки облдержадміністрації у регіоні стартував третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України. Традицію збирати кошти для надання допомоги бійцям, які повернулися зі Сходу, започаткувала Запорізька рада ветеранів АТО під керівництвом «кіборга» В’ячеслава Зайцева у 2015 році.

Організаційні питання проведення марафону обговорено під час селекторної наради, яку провів заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

- Мета благодійного марафону – нагадати запоріжцям, що війна не завершилася, а триває зовсім близько. Поруч з нами живуть люди, які вчора захищали мирне небо над Запорізьким краєм, а нині потребують допомоги у лікуванні, складних операціях, реабілітації. Важливо, щоб ми всі разом підтримували наших захисників, - наголосив посадовець.

Одержувачем зібраних коштів визначено громадську організацію «Центр «Побратим» із м. Мелітополь. За словами заступника керівника центру Олени Требухової, у їх активі – відпрацьовані методики психологічної та соціальної реабілітації військових, налагодження спілкування з родинами АТОвців, багатий досвід юридичної допомоги воїнам. Це дозволило жіночій команді «Побратима» консолідувати понад 400 мужніх ветеранів Мелітопольщини та стати прикладом для інших об’єднань.

Громадські активісти Олексій Сквордяков, Олег Коломоєць та Тимур Книш відзначили, що марафон стане тестом на зрілість ветеранського руху. Колишні солдати мають попрацювати з малим та середнім бізнесом, розповісти про свої реальні справи, об’єднати громаду заради підтримки своїх побратимів. Важливо також провести активну інформаційну кампанію, залучити до благородної справи всіх небайдужих.

Найближчим часом зустрічі щодо організації марафону відбудуться в усіх містах, районах та громадах області, а керівництво обласної виконавчої влади запросить до участі у благодійній акції найбільші промислові та аграрні підприємства.

Допомогти нашим захисникам можна вже сьогодні:

Одержувач коштів – громадська організація «Центр «Побратим»
Розрахунковий рахунок – 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України»
Код ЄДРПОУ 40111109
МФО - 313957
Призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади)

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1