Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Обласні Новорічні та Різдвяні Свята триватимуть місяць

Обласні Новорічні та Різдвяні Свята триватимуть місяцьГоловна обласна новорічна ялинка традиційно буде встановлена на площі Фестивальній і відкриється 19 грудня. За рішенням керівництва облдержадміністрації цього року вперше на церемонію її відкриття будуть запрошені делегації з усіх міст і районів області. Про це повідомили в Департаменті культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

Театралізоване дійство на відкритті головної обласної ялинки готують артисти обласного академічного театру юного глядача. Крім цього, у святковій церемонії візьмуть участь творчі колективи і, звичайно, головні учасники свята - діти, для яких влаштують різноманітні конкурси.

Загалом обласні Новорічні та Різдвяні свята триватимуть місяць – з 19 грудня по 19 січня. Упродовж цього часу біля ялинки проводитимуться культурно-мистецькі, театралізовані заходи, причому представлятимуть їх творчі колективи з усіх 25 територій області. Ще одна новація цьогорічного святкування – на головному майданчику працюватимуть продуктові та промислові ярмарки від місцевих товаровиробників.

Управління у справах преси та інформації
Запорізької ОДА


1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1