Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Обласний турнір з волейболу на Гуляйпіллі

У суботу, 23 листопада, у спортзалі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся обласний турнір з волейболу серед дівчат, присвячений 10-й річниці утворення центрів фізичного здоров′я населення «Спорт для всіх» під гаслом «Даруємо радість дітям». На його урочисте відкриття прибули заступник голови райдержадміністрації Павло Науменко і директор центру ФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради Олег Рибченко.

У змаганнях, що проходили за коловою системою, взяли участь збірні команди Вільнянського і Гуляйпільського районів, м. Дніпрорудного та Великомихайлівської ЗОШ (Покровський район). Здобувши перемоги в усіх іграх, перше місце посіли волейболістки Вільнянського району, на другій сходинці - дівчата Великомихайлівської ЗОШ, на третій - з м.Дніпрорудного. На жаль, цього разу удача обійшла наших землячок.

Команда-переможниця та призери нагороджені кубками і дипломами, гравці - грамотами та медалями.

У кожній з команд було визначено кращого гравця. В гуляйпільців ним стала Вікторія Водоп′ян. їх нагороджено пам′ятними подарунками, які надав приватний підприємець Сергій Тютюнник.

Автор тексту: Валентина КРАСОВСЬКА
Джерело: Газета "Голос Гуляйпілля"

Обласний турнір з волейболу на ГуляйпілліОбласний турнір з волейболу на ГуляйпілліОбласний турнір з волейболу на ГуляйпілліОбласний турнір з волейболу на ГуляйпілліОбласний турнір з волейболу на ГуляйпілліОбласний турнір з волейболу на ГуляйпілліОбласний турнір з волейболу на ГуляйпілліОбласний турнір з волейболу на ГуляйпілліОбласний турнір з волейболу на ГуляйпілліОбласний турнір з волейболу на Гуляйпіллі
4

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1