Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Область готова надати майже 300 місць для поселення вимушених переселенців

Область готова надати майже 300 місць для поселення вимушених переселенцівЗа інформацією регіонального штабу з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО, в Запорізькій області наразі зареєстровано 69 тисяч 623 внутрішньо переміщених осіб, із них чоловіків – 9795, жінок – 21305, дітей – 17537, інвалідів та людей похилого віку - 20986.

При цьому в регіоні залишається ще 297 вільних місць для поселення, з них 177 – у модульному містечку в м. Запоріжжя. Тож у разі необхідності евакуації постраждалих унаслідок загострення військового конфлікту область готова надати допомогу жителям Авдіївки чи інших населених пунктів та місця для їх поселення. Проте наразі ажіотажу з цього питання немає. За словами фахівців, організовано евакуйованих жителів Авдіївки в Запорізькій області немає, зареєстровано лише трьох жінок, які самостійно приїхали з Авдіївки та вже пройшли реєстрацію.

Ситуація зі зверненнями вимушених переселенців уже тривалий час залишається стабільною. Щодня за допомогою до фахівців штабу звертається в межах 5-10 людей. Найчастіше питання стосуються поновлення документів та реєстрації, отримання житла, надання матеріальної та гуманітарної допомоги, а також отримання консультацій.

За даними Міністерства соціальної політики, загалом в Україні взято на облік 1 640 335 переселенців або 1 321 194 сім"ї з Донбасу і Криму.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1