Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Область готується відзначити ювілей незалежності України

Область готується відзначити ювілей незалежності УкраїниУ рамках підготовки до відзначення 25-ї річниці незалежності України відбулося засідання обласного оргкомітету під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна. Ювілей нашої держави пройде під знаком національної єдності, консолідації навколо відстоювання свободи та незалежності, підтримки Української армії та європейської інтеграції.

- Наша основна мета – показати , що незважаючи на військові дії на сході, непросту економічну ситуацію, ми розвиваємося, йдемо вперед, маємо вже перші позитивні результати реформ. Святкування Дня незалежності має поєднувати традиційні урочистості, відкриття нових об’єктів соціальної сфери, що слугуватимуть людям, змістовні та оригінальні культурно-просвітницькі заходи для широкого кола наших земляків, - наголосив Едуард Гугнін.

У першу чергу свято має прийти до військових, які дислокуються в області. Для них проведуть концерти та екскурсії по туристичних маршрутах Запорізького краю. Не забудуть і про родини воїнів, які віддали життя за нашу свободу під час антитерористичної операції, поранених бійців, а також тих, хто зустрічатиме день народження країни на передовій у зоні АТО.

Святкування розпочнеться з підняття Державного Прапора України у найвищій точці області - на телевежі у сел. Комиш-Зоря Більмацького (Куйбишевського) району. Згодом жителі області та міста зустрінуться в театрі ім. В.Г. Магара на урочистих зборах та концерті, візьмуть участь у святковій ході по пр. Соборний, зможуть побачити військову техніку Нацгвардії та 55-ї окремої артилерійської бригади, яка щойно повернулася з війни, отримають море позитиву на флеш-мобі «Запоріжжя.юа» в парку «Дубовий гай».

Як повідомив начальник Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко, багато цікавого відбуватиметься в містах і районах області. Зокрема, в Мелітополі планують відкрити дві амбулаторії сімейної медицини, у Василівському районі - здати в експлуатацію три капітально відремонтованих будинки культури та музичну школу, а на Пологівщині – капітально відремонтований районний будинок культури. Також на запоріжців очікують фестиваль національних бойових мистецтв «Запорізький Спас імені Анатолія Єрмака» та Другий міжнародний конгрес козацтва.

Заступник голови – керівник апарату Зінаїда Бойко зауважила на необхідності широкого розповсюдження національної символіки та оновлення Державних Прапорів України, які розміщено на підприємствах, в установах та організаціях. Народний депутат України першого скликання Олександр Білоусенко запропонував більше уваги приділяти інформаційно-просвітницькій роботі, організовувати виступи у ЗМІ вчених та громадських діячів, причетних до становлення Української державності. Також лунали пропозиції розгорнути великий національний прапор над водами Дніпра, спільно з авіалюбителями організувати шоу планерів та великий концерт із запрошенням відомих виконавців.

Підбиваючи підсумки, Едуард Гугнін доручив протягом тижня узагальнити всі пропозиції до святкової програми та розробити розгорнуту дорожню карту з відзначення 25-ї річниці незалежності України.

За інформацією управління у справах преси та інформації Запорізької ОДА.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1