завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед
 

Три перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

Три перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології25 січня 2020 року команда юних біологів у складі 6 учасників брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології. Учасниками олімпіад стали здобувачі освіти з трьох освітніх закладів Гуляйпільської громади:
КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» ГМР – Григоров
Детальніше

Позаплановий моніторинг організації харчування здобувачів освіти

Позаплановий моніторинг організації харчування здобувачів освіти24 січня 2020 року Світланою Фероян, методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради, було здійснено позаплановий моніторинг організації харчування здобувачів освіти комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради.
Детальніше

Брати Дарморози: різні за характерами, єдині у патріотизмі

Брати Дарморози: різні за характерами, єдині у патріотизмі
У дитинстві малинівські хлопчаки Сергій та Петро Дарморози грали у «войнушки» дерев’яними пістолетами й автоматами та вважали героєм свого суворого діда, який пройшов II Світову війну. Однак тоді, зростаючи у мирі, вони й подумати не могли, що в майбутньому і їм доведеться взяти до рук справжню
Детальніше

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»Уже не перший рік в Україні наприкінці листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Дана акція проводиться з 25 листопада по 10 грудня щорічно, тому і 2019 рік не став виключенням.
За статистикою кожна п’ята українська жінка страждає від сімейного насильства, кожен третій чоловік був свідком насильства батька над матір’ю, і тільки половина українців знають як розпізнати економічне насильство. Тому така інформаційно-просвітницька робота є вкрай важливою для нашої держави.
Детальніше

В Україні з’явилася онлайн-бібліотека українських аудіокниг

В Україні з’явилася онлайн-бібліотека українських аудіокнигВ Україні створили онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою «Слухай».
До бібліотеки увійшло 100 аудіокниг класичної української прози та поезії зі шкільної програми і твори сучасних письменників з авторським начитуванням.
Детальніше

Акція під назвою «16 днів проти насилля»

Акція під назвою «16 днів проти насилля»
З 25 листопада по 10 грудня триватиме акція під назвою «16 днів проти насилля». Пройде вона в усіх регіонах України, Гуляйпільська громада – не виняток.
Мета акції – привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
Детальніше

У закладі пройшли заходи щодо вшанування пам′яті жертв голодомору

У закладі пройшли заходи щодо вшанування пам′яті жертв голодоморуПам′ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 років. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів. Невідома кількість жертв – від 3 до 12 мільйонів, але протягом всієї історії людства вважається найбільшою трагедією.
Детальніше

Тренінг для вчителів перших та других класів

Тренінг для вчителів перших та других класів
31 жовтня 2019 року на базі комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської міської ради відбувся тренінг для вчителів перших та других класів за методикою the LEGO Foundation «Навчання через гру»
Детальніше

Стартував ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Стартував ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика23 жовтня 2019 року у колегіумі "Лідер" стартував ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, приурочений Дню української писемності і мови, який відзначатиметься 9 листопада.
Детальніше

Витвори мистецтва зі звичачного непотребу

Витвори мистецтва зі звичачного непотребуСміття - це мільярди гривень, що кидаються під ноги, забруднюючи навколишнє середовище. Вирішення проблеми просте - навіщо викидати речі, які не розкладатимуться роками, коли їх можна використати вже сьогодні.
Чи знаєте ви, що переробивши алюмінієві бляшанки з-під прохолод жувальних напоїв,
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед