завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..26  Вперед
 

Вагомі перемоги колегіантів в Обласному етапі фестивалю-конкурсу "Україна - це Ми"

Вагомі перемоги колегіантів в Обласному етапі фестивалю-конкурсу "Україна - це Ми"З метою вшанування пам’яті героїв національно-визвольних дій, мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України, утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження історичної пам’яті про доленосні події в Україні початку ХХІ століття та сприяння дальшому зміцненню
Детальніше

Багатодітна мати з Хмельниччини народила 18 дитину

Багатодітна мати з Хмельниччини народила 18 дитинуВісімнадцяту дитину народила багатодітна мати з Хмельниччини Світлана Кухарчук. Про це Суспільному розповіла завідувачка відділення екстрагенітальної патології вагітних Хмельницького обласного перинатального центру Людмила Мельник, передає УНН.
За словами медика, подібні пологи на Хмельниччині
Детальніше

Результати участі колегіантів в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"

Результати участі колегіантів в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 10.11.2020 № 447 "Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" відзначено дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації такі учні
Детальніше

Наступного року українці перестануть отримувати соціальні пенсії.

Наступного року українці перестануть отримувати соціальні пенсії.Право на спеціальну пенсію мали ті, кому не вистачає стажу. Такі виплати призначатимуть лише до січня 2021-го. Після цього літні українці без стажу ризикують зовсім опинитися без допомоги.
Соціальна пенсія повинна компенсувати різницю між тими доходами, які є, і прожитковим мінімум для непрацездатних.
Детальніше

Три перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

Три перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології25 січня 2020 року команда юних біологів у складі 6 учасників брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології. Учасниками олімпіад стали здобувачі освіти з трьох освітніх закладів Гуляйпільської громади:
КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» ГМР – Григоров
Детальніше

Позаплановий моніторинг організації харчування здобувачів освіти

Позаплановий моніторинг організації харчування здобувачів освіти24 січня 2020 року Світланою Фероян, методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради, було здійснено позаплановий моніторинг організації харчування здобувачів освіти комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради.
Детальніше

Брати Дарморози: різні за характерами, єдині у патріотизмі

Брати Дарморози: різні за характерами, єдині у патріотизмі
У дитинстві малинівські хлопчаки Сергій та Петро Дарморози грали у «войнушки» дерев’яними пістолетами й автоматами та вважали героєм свого суворого діда, який пройшов II Світову війну. Однак тоді, зростаючи у мирі, вони й подумати не могли, що в майбутньому і їм доведеться взяти до рук справжню
Детальніше

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»Уже не перший рік в Україні наприкінці листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Дана акція проводиться з 25 листопада по 10 грудня щорічно, тому і 2019 рік не став виключенням.
За статистикою кожна п’ята українська жінка страждає від сімейного насильства, кожен третій чоловік був свідком насильства батька над матір’ю, і тільки половина українців знають як розпізнати економічне насильство. Тому така інформаційно-просвітницька робота є вкрай важливою для нашої держави.
Детальніше

В Україні з’явилася онлайн-бібліотека українських аудіокниг

В Україні з’явилася онлайн-бібліотека українських аудіокнигВ Україні створили онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою «Слухай».
До бібліотеки увійшло 100 аудіокниг класичної української прози та поезії зі шкільної програми і твори сучасних письменників з авторським начитуванням.
Детальніше

Акція під назвою «16 днів проти насилля»

Акція під назвою «16 днів проти насилля»
З 25 листопада по 10 грудня триватиме акція під назвою «16 днів проти насилля». Пройде вона в усіх регіонах України, Гуляйпільська громада – не виняток.
Мета акції – привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..26  Вперед