завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..24  Вперед
 

Казка – свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови

Казка – свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови18 березня 2019р. в комунальному закладі «Заклад дошкільної освіти ясла-садок «Ластівка» Гуляйпільської міської ради до малюків групи раннього віку завітала чарівна казка (лялькова вистава) «Колобок», яку запросили батьки вихованців цієї групи.
Детальніше

Гуляйпільською районною філією Запорізького ОЦЗ було проведено профорієнтаційну гру «LEGOКАР’ЕРА»

Гуляйпільською районною філією Запорізького ОЦЗ було проведено профорієнтаційну гру «LEGOКАР’ЕРА»Досягнення в кар’єрі стали незмінною ознакою успішної людини. А під словосполученням «зробити кар’єру» також розуміється престижне становище в суспільстві.
14 березня 2019 року Гуляйпільською районною філією Запорізького ОЦЗ було проведено профорієнтаційну гру «LEGOКАР’ЕРА» в якій взяли участь
Детальніше

14 березня 2019 року в центрі зайнятості відбувся семінар «Дієві форми співпраці з роботодавцями»

14 березня 2019 року в центрі зайнятості відбувся семінар «Дієві форми співпраці з роботодавцями»Пріоритетом роботи служби зайнятості є індивідуальний підхід до кожного клієнта: сприяння зайнятості населення та задоволення кадрових потреб роботодавця. Кожен з фахівців служби зайнятості чітко розуміє, що для досягнення поставлених завдань необхідна персональна відповідальність, забезпечення інтегрального підходу до надання соціальних послуг, розвиток партнерських стосунків з роботодавцями та органами влади, вжиття конкретних, адресних заходів, спрямованих на активізацію власних зусиль безробітних та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
Детальніше

Вікторина «Знавці творів Тараса Шевченка»

Вікторина «Знавці творів Тараса Шевченка»У місяці березні багато свят. Одним з них є річниця від Дня народження відомого українського письменника, поета та художника Т. Г. Шевченка. В 2019 році йому виповнилося б 205 років.
Саме до цих подій 13та 14 березня у приміщенні медіатеки спеціалізованої ЗОШ № 3 для учнів 7-го та 8-го класів було проведено літературну вікторину «Знавці творів Тараса Шевченка».
Детальніше

Живе бібліотека на селі

Живе бібліотека на селіУ Марфопільській сільській бібліотеці,де вже сім років працює бібліотекарем Каретник Юлія, 8 березня відбулося свято " Жінка - життя окраса" до Міжнародного жіночого дня.Відвідувачі мали змогу насолодитися виступом учасників святкового дійства,юних читачів бібліотеки, які співали пісні, декламували вірші, розказували гуморески. Наприкінці свята діти дарували своїм мамам і бабусям власноруч виготовлені подарунки. Далі всі присутні активно приймали участь у вікторині "Жінки, що прославили Україну " та розважились у грі "Золота рибка".
Детальніше

Конкурс «Розбуди в собі художника»

Конкурс «Розбуди в собі художника»02 березня 2019 року виконуючий обов’язки начальника відділу культури і туризму Гуляйпільської районної державної адміністрації Наталія Пікуленко прийняла участь у нагородженні фіналістів конкурсу «Розбуди в собі художника», який проходив в стінах арт –студії «Талант».
Детальніше

В Гуляйпільській районній філії Запорізького ОЦЗ проведено інформаційний захід для безробітних громадян

В Гуляйпільській районній філії Запорізького ОЦЗ проведено інформаційний захід для безробітних громадян20.02.2019 року в Гуляйпільській районній філії Запорізького ОЦЗ проведено інформаційний захід для безробітних громадян з орієнтації на військову службу за контрактом, в якому взяв участь Колесніков Олександр Михайлович, головний спеціаліст відділення комплектування РВК.
Детальніше

Професійне навчання для безробітних

Професійне навчання для безробітних
Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним - скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання. Так до Гуляйпільської районної філії Запорізького ОЦЗ звернулась внутрішньо переміщена особа - Дегтярьов Сергій Володимирович, який виявив бажання отримати професію «взуттєвик з індивідуального пошиття взуття» з метою в подальшому започаткувати власний бізнес.
Це прагнення підтримали в центрі зайнятості, тому безробітного було направлено на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу" для отримання бажаної професії. Після закінчення навчання Дегтярьов С.В. зареєструвався як підприємець і тепер має змогу втілити свою мрію в життя.
Детальніше

Учні «Гуляйпільської дитячої школи мистецтв» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Таланти Хортиці»

Учні «Гуляйпільської дитячої школи мистецтв» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Таланти Хортиці»16 лютого 2019 року учні комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Таланти Хортиці».
Детальніше

«Вислухати і допомогти-важлива складова роботи пенсійників»

«Вислухати і допомогти-важлива складова роботи пенсійників»«Обслуговувати населення: нетерплячих – терпеливо, сентиментальних – дбайливо, педантичних – уважно», - саме під таким девізом працюють у Гуляйпільському відділі обслуговування громадян.
Сьогодні в районі проживає більше 11 тис людей похилого віку і для фахівців об’єднаного управління це не
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..24  Вперед