завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..26  Вперед
 

Дитячі садки у Львові

Дитячі садки у ЛьвовіУ житті настає момент, коли ваш непосидючий малюк вже не такий маленький, і ви починаєте думати про його освіту. Так, освіта. Дитячі садки у Львові на міському сайті 032.ua – це не якісь комори, а місця, що матимуть на малюків найбільший вплив за все їх подальше життя. Діти у віці до 6 років здатні навчитися
Детальніше

Вітаємо юних зірочок з перемогою!

Вітаємо юних зірочок з перемогою!
Комунальний заклад «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради вітає учнів і викладачів з успішними виступами на
І Міжнародному фестивалі-конкурсі «Kharkov TALENT music FEST», який відбувся 20 лютого 2021 року у м. Харків.
Детальніше

Заходи під назвою «Героїка Трагедії Крут – сторінки історії розповідають…»

Заходи під назвою «Героїка Трагедії Крут – сторінки історії розповідають…»Традиційно в кінці січня Україна вшановує пам`ять юних захисників Української Народної Республіки, які власною кров`ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, бо саме 29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої – Крути. Саме в цей день відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу та незалежність.
До цієї пам’ятної дати в закладі проведено цикл заходів під назвою «Героїка Трагедії Крут – сторінки історії розповідають…», де класні керівники 1-8 класів познайомили учнів з однією із трагічних сторінок історії України, розповіли про студентів, щедрий і ніжний цвіт молоді Української держави, які заради незалежності України віддали свої життя.
Детальніше

Українські школярі можуть отримати премії за високі результати на зовнішньому незалежному оцінюванні.

Українські школярі можуть отримати премії за високі результати на зовнішньому незалежному оцінюванні.Відповідну постанову підтримали на освітньому Комітеті Верховної Ради.
Детальніше

Вагомі перемоги колегіантів в Обласному етапі фестивалю-конкурсу "Україна - це Ми"

Вагомі перемоги колегіантів в Обласному етапі фестивалю-конкурсу "Україна - це Ми"З метою вшанування пам’яті героїв національно-визвольних дій, мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України, утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження історичної пам’яті про доленосні події в Україні початку ХХІ століття та сприяння дальшому зміцненню
Детальніше

Багатодітна мати з Хмельниччини народила 18 дитину

Багатодітна мати з Хмельниччини народила 18 дитинуВісімнадцяту дитину народила багатодітна мати з Хмельниччини Світлана Кухарчук. Про це Суспільному розповіла завідувачка відділення екстрагенітальної патології вагітних Хмельницького обласного перинатального центру Людмила Мельник, передає УНН.
За словами медика, подібні пологи на Хмельниччині
Детальніше

Результати участі колегіантів в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"

Результати участі колегіантів в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 10.11.2020 № 447 "Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" відзначено дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації такі учні
Детальніше

Наступного року українці перестануть отримувати соціальні пенсії.

Наступного року українці перестануть отримувати соціальні пенсії.Право на спеціальну пенсію мали ті, кому не вистачає стажу. Такі виплати призначатимуть лише до січня 2021-го. Після цього літні українці без стажу ризикують зовсім опинитися без допомоги.
Соціальна пенсія повинна компенсувати різницю між тими доходами, які є, і прожитковим мінімум для непрацездатних.
Детальніше

Три перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

Три перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології25 січня 2020 року команда юних біологів у складі 6 учасників брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології. Учасниками олімпіад стали здобувачі освіти з трьох освітніх закладів Гуляйпільської громади:
КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» ГМР – Григоров
Детальніше

Позаплановий моніторинг організації харчування здобувачів освіти

Позаплановий моніторинг організації харчування здобувачів освіти24 січня 2020 року Світланою Фероян, методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради, було здійснено позаплановий моніторинг організації харчування здобувачів освіти комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради.
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..26  Вперед