завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..21  Вперед
 

Квітка Цісик - цвіт душі українського народу

Квітка Цісик - цвіт душі українського народу18 квітня 2018 року в КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради відбувся музичний вечір, присвячений зворушливому таланту відомої американської співачки українського походження Квітки Цісик.
Видатна виконавиця українських народних пісень, оперна і джазова співачка,
Детальніше

Семінар для осіб з інвалідністю

Семінар для осіб з інвалідністюЗагальновідомо, яке важливе значення для кожної людини має здобуття професії, особливо коли вона обирається за покликом серця. У наш нелегкий час надзвичайно важко реалізувати себе в професійній діяльності здоровим молодим людям, не кажучи вже про осіб з обмеженими можливостями. Адже їх шлях до професійного
Детальніше

Ваучер на безкоштовну освіту

Ваучер на безкоштовну освітуСлужба зайнятості пропонує громадянам, крім зареєстрованих безробітних, отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.
За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності: сільське господарство, будівництво,
Детальніше

Майстерня "Добра глина" зустріла учнів 4-Б класу колегіуму

Майстерня "Добра глина" зустріла учнів 4-Б класу колегіуму05 квітня 2018 року учні 4-Б класу разом зі своєю вчителькою Лідією Олексіївною Бохан та заступником директора з виховної роботи Світланою Миколаївною Білай побували на екскурсії в м. Пологи у художньо-керамічній майстерні «Добра глина».
Діти були вражені яскравими чудернацькими гончарними виробами.
Детальніше

Великдень у бібліотеці для дітей

Великдень у бібліотеці для дітей5 квітня 2018 року в бібліотеці для дітей пройшло народознавче свято «Свята Пасха йде до хати, будемо Великдень святкувати». На захід завітали учні 2-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Н.М.Явтухова).
Бібліотекарі Інна Дутова та Ірина Войцеховська підготували цікаву інформацію про історію виникнення
Детальніше

На гостинах у долі

На гостинах у доліВ бібліотеці для дітей відбулася презентація восьмої збірки поезій Любові Геньби «На гостинах у долі». На захід завітали учні 8-Б класу ЗОШ№1 (класний керівник Кукурудзяк Л.О.).
Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Войцеховська розповіли про життєвий і творчий шлях поетеси та познайомили
Детальніше

Реалізації програми Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді»

Реалізації програми Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді»За запрошенням Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fГјr Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» Гуляпійльську ОТГ на проекті «Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді» представляла Лопатіна Л.В., директор КЗ "Гуляйпільський колегіум "Лідер" Гуляйпільської міської ради, яка у лютому 2018 року пройшла конкурсний відбір на навчально-практичний курс з професійної орієнтації молоді і визначена його тренером.
Детальніше

Екскурсія до музею

Екскурсія до музею29 березня 2018 року наукові співробітники музею провели 2 оглядові екскурсії та презентували виставку - інсталяцію «Гуляйполе у поступі епох», присвячену 80-й річниці отримання Гуляйполем статусу міста районного підпорядкування та 95-й річниці заснування Гуляйпільського району вихованцям Центру дитячої
Детальніше

Вітаємо з особистим ювілеєм – 100-річчям!

Вітаємо з особистим ювілеєм – 100-річчям!Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада вітає Микиту Остаповича Марченка, жителя с. Гуляйпільське, з особистим ювілеєм – 100-річчям!
Ваша трудова біографія є взірцем для підростаючого покоління. Займаючи посаду агронома відділення №2, а згодом керуючим центральним відділенням радгоспу
Детальніше

Конкурс «Веселий музикант»

Конкурс «Веселий музикант»В комунальному закладі «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради на відділі народних інструментів відбувся конкурс «Веселий музикант».
Учні відділу представили різноманітні інструментальні твори класичної, народної та сучасної музики. Готуючись до конкурсу, діти
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..21  Вперед