Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Оголошення про початок розроблення генерального плану міста Гуляйполе

Оголошення про початок розроблення генерального плану міста ГуляйполеВідповідно до рішення міської ради №85 від 24.02.2016року «Про розроблення генерального плану з планом зонування території м. Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області», виконавчим комітетом Гуляйпільської міської було визначено в установленому законодавством порядку розробника генерального плану міста.

Ця процедура була проведена з дотриманням Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про публічні закупівлі», Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав» від 13.04.16 р. №35 та Наказу Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ України №290 від 16.11.2011 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації».

Інформація

Розробник : державне підприємство "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М. Білоконя (01133м. Київ, бул. Л.Українки,26) .
Договір: від 26.10.2016 року №1449-01-2016

Предмет:
1. актуалізація картографо-геодезичної основи;
2. розробка історико-архітектурного опорного плану;
3. розробка розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час та особливий період;
4. розробка генерального плану з планом зонування території міста Гуляйполе.

Вартість робіт: 950тис.грн. (дев’ятсот п’ятдесят тисяч)

Внесення пропозицій до генерального плану міста Гуляйполе фізичними та юридичними особами

Генеральний план – це довгострокова стратегія, яка розробляється та затверджується в інтересах територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів. Відповідно до чинного законодавства строк дії генерального плану населеного пункту не обмежується. Зміни до генерального плану населеного пункту можуть вноситися не частіше, ніж один раз на п’ять років.

Виконавчий комітет закликає до територіальну громаду міста прийняти активну участь у підготовці пропозицій, які можуть бути розглянуті «Діпромістом» при розробці генерального плану міста.

Порядок і строк внесення пропозицій до Генерального плану міста Гуляйполе фізичними та юридичними особами визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555«Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»

Всі пропозиції та ідеї будуть опрацьовані та, у разі відповідності їх вимогам чинного законодавства, відображені у містобудівній документації, яка не матиме гриф обмеження доступу, а буде відкритою, доступною та розміщена на офіційному сайті.

Після опрацювання та врахування, у відповідності до ДБН, всіх пропозицій територіальної громади міста, містобудівна документація підлягає експертизі; відбудуться громадські слухання цієї містобудівної документації, після чого вона буде запропонована до затвердження.

Згідно чинного законодавства пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Телефон для довідок: 4-14-95

Начальник відділу ЖКГ,
містобудування та архітектури Савицька О.А.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1