завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

Прокурор Запорізької області проведе прийом громадян Гуляйпільського району в режимі відео конференції

Прокурор Запорізької області проведе прийом громадян Гуляйпільського району в режимі відео конференції26 березня 2018 року о 10:00 годині прокурор Запорізької області Валерій Романов проведе прийом громадян Гуляйпільського району в режимі відео конференції.
У разі необхідності звернутися до прокуратури області особисто за місцем проживання, громадяни можуть заздалегідь записатися на прийом за
Детальніше

Місячник добровільної здачі зброї

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів, профілактики злочинів з їх використанням, з 1 по 30 квітня 2018 року проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, вибухових матеріалів. Пропонується громадянам
Детальніше

До уваги учнів колегіуму "Лідер" та їх батьків: Якщо вам потрібна допомога

До уваги учнів колегіуму "Лідер" та їх батьків: Якщо вам потрібна допомогаШановні діти, батьки!
Якщо Вам потрібна допомога з вирішення питань збереження життя чи здоров′я, захисту прав та інтересів дитини, вирішення складної життєвої ситуації, в тому числі і з питань різних проявів насилля, ви можете звернутися :
- у навчальному закладі до:
-
Детальніше

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
Для оперативного отримання інформації, попередження і недопущення фактів корупції, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди та інших службових зловживань з боку співробітників ГУ ДСНС України у Запорізькій області,
телефон довіри ГУ ДСНС України
Детальніше

Розпочалась кампанія декларування доходів громадян

Розпочалась кампанія декларування доходів громадянЗ 1 січня 2018 року розпочалась кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Декларацію подають також фізичні особи для отримання податкової знижки. доходи та визначити податкові зобов’язання з податку
Детальніше

Опитування місцевих виробників щодо питань українсько-канадійської співпраці

Опитування місцевих виробників щодо питань українсько-канадійської співпраціПартнер Асоціації малих міст України – Українська спілка промисловців та підприємців вивчає зацікавленість українського та канадського бізнесу у розвитку двосторонньої співпраці, визначаються товарні групи та позиції, що викликає пріоритетний інтерес в експорті/імпорті.
З серпня минулого року
Детальніше

Підсумковий заход Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування

Підсумковий заход Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядуванняДоброго дня.
Запрошуємо Вас взяти участь у підсумковому заході Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, присвяченому результатам впровадження реформи децентралізації в Запорізькій області та діяльності Центру.
Коли: 26 грудня (вівторок)
Початок заходу - об 11:00,
реєстрація
Детальніше

19 грудня планується проведення виїзного прийому громадян

19 грудня планується проведення виїзного прийому громадян19 грудня 2017 року з 13.00 до 15.00 години в приміщенні Гуляйпільської райдержадміністрації планується проведення виїзного прийому громадян заступником голови облдержадміністрації Гугніним Едуардом Анатолійовичем.
Детальніше

День відкритих дверей з питань загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

День відкритих дверей з питань загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванняГуляйпільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України буде проводитись День відкритих дверей з питань загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, пенсійної реформи, дистанційного обслуговування населення.
Запрошуємо громадян, особливо студентів та молодь району, на зустріч,
Детальніше

Запрошуємо на навчання!

Запрошуємо на навчання!Комунальний заклад "Гуляпільський колегіум "Лідер" Гуляйпільської районної ради продовжує набір учнів до 1 класу 2017/2018 навчального року.
Зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.
Для прийому до першого класу батьки або особи,
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед