Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Окупований Донбас безпосередньо управляється чиновниками РФ - Bild

Окупований Донбас безпосередньо управляється російськими чиновниками. Такими є результати журналістського розслідування, проведеного німецькою газетою Bild.

У виданні зазначають, що отримали доступ до документів Міжвідомчої комісії РФ з надання допомоги постраждалим територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей від 23 жовтня 2015 року. Комісія створена в грудні 2014 року, засідання її проходять раз на два-чотири тижні. Вона фактично виконує роль адміністрації окупованого регіону, за словами джерела видання - "тіньового уряду".

До складу комісії входять заступник прем’єр-міністра Росії Дмитро Козак, секретарем комісії є заступник міністра економіки РФ Сергій Назаров, а також заступник міністра фінансів РФ Леонід Горнін. За даними джерела видання, Назаров - російський політик родом з Ростовської області - є фактичним главою комісії. Він інформує одного керівника РФ Володимира Путіна - віце-прем’єра Дмитра Козака про підсумки засідань.

Комісія розділена на шість робочих груп - з фінансів і податків, відновленню промисловості, соціальних питань та суспільних послуг, торгівлі енергоресурсами, енергоринку і транспортній інфраструктурі. Робочі групи тісно співпрацюють з російськими міністерствами, і знаходяться під загальним керівництвом Федеральної служби безпеки, яка представлена ​​в комісії чотирма співробітниками. Крім того, за даними видання, на одному із засідань комісії в жовтні 2015 року був присутній представник компанії ДТЕК, що належить Ринату Ахметову.

Експерти видання, які вивчили отримані документи, прийшли до висновку, що рішення комісії щодо Донбасу приймаються як щодо підконтрольної Росії території. Лідери бойовиків на засіданні комісії не присутні. Маріонеток лише інформують про підсумки засідань.

Окупований Донбас безпосередньо управляється чиновниками РФ - Bild


Видання наводить одну з задач комісії - "оцінка ефективності збору податків і зборів податковими органами територій (окупованих районів, - ред.) І розробка пропозицій щодо поліпшення їх функціонування і зміцнення бюджетної дисципліни".

Відзначається, що комісія діє згідно з планом, який передбачає створення маріонеткового освіти в Донбасі, чиє майбутнє буде визначатися виключно в Москві. На думку журналістів видання це свідчить про провал мінських угод.

news.liga.net

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1