Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Олія виноградної кісточки нерафінована

Олія виноградної кісточки нерафінованаАмпелотерапія – це лікування виноградом. Так-так, смачна ягода цілком може стати лікарським засобом. А найбільше користі, як не дивно, міститься у виноградній кісточці, яку зазвичай усі викидають. Тут, на сайті maslo-vinogradnoe.com.ua, зібрано найкращі пропозиції українських виробників натуральних косметологічних компонентів. Можна підібрати і нерафіновану олію виноградної кісточки, а представники інтернет-магазину відправлять ваше замовлення у будь-яке місто по всій країні.


Варто лише один раз спробувати виноградну олію, щоб оцінити багатий потенціал продукту. Нерафінована олія – це чистий продукт, без домішок і з мінімальною термообробкою. Тому в такому продукті зберігається смак та аромат виноградної кісточки – ледь гіркуватий терпкий після смак та тонкий ягідний аромат. Колір олії насичено-жовтий, з зеленуватим відтінком.


Саме таке масло активно використовують в якості бази для виготовлення багатьох косметичних засобів, як масла для ароматерапії, масажної олії, добавки до скрабу, мила, крему, маски чи шампуню для волосся. Виноградна олія містить в собі максимум корисних речовин - вітаміну Е і жирних кислот, які вкрай необхідні нашому організму для нормальної життєдіяльності. Плюс до цього – комплекс інших корисних речовин - фітонцидів, ензимів, дубильних речовин, фітостеролів, флавоноїдів. А значить, цей засіб здатен комплексно впливати на організм людини, на стан органів та роботу життєво необхідних систем. Загальне зміцнення, прискорення обміну речовин, регенерація шкіри, очищення організму, стимулювання репродуктивних функцій чоловічого і жіночого організму, нормалізація інших життєво важливих показників (тиску, серцевого ритму тощо) – це неповний перелік того, на що здатна виноградна олія.


Завдяки своєму складу, саме виноградне масло дозволяє дбайливо доглядати за жирною і проблемною шкірою, вибілювати небажану пігментацію, повертати втрачений блиск і підтягнутість, боротися зі зморшками і целюлітом тощо. Жодних протипоказань до застосування, окрім непереносимості винограду, олія з кісточок не має, а тому, активно використовується для косметологічних процедур, кулінарії, лікування.


Треба зазначити, що нерафінована олія найчастіше використовується у косметології та ароматерапії. Однак для приготування страв цей продукт також охоче використовують. Завдячуючи своїй користі, олія з кісточок може замінити оливкову олію та соняшникову. Причому, як в якості заправки для салату чи готового соусу, так і для смажених чи печених страв з м’яса, овочів, злаків тощо.


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.