Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКПНаціональна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 18 лютого о 10-00 проведе чергове засідання у формі відкритого слухання.
Питання порядку денного:

Розділ перший

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з виробництва електричної енергії:
ТОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС»;
ТОВ «САНТЕХСЕРВІС» ЛТД;
ДП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ПрАТ «БОРОДЯНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА 15».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ФОП БУРЛАЙ ОЛЕНІ АНАТОЛІЇВНІ.

3. Про видачу ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ліцензій на право провадження господарської діяльності з:

постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

розподілу (передачі) електричної енергії місцевими (локальними) електромережами.

4. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ВАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО».

5. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік».

6. Про схвалення Інвестиційної програми на 2016 рік:
КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»;
КП «Південно-західні тепломережи»;
КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області;
ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

7. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:
ТОВ «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО»;
ТОВ «БІОАЛЬТЕРНАТИВА»;
ТОВ «АЛЬТ-ЕНЕРГО»;
ТОВ «НОВА ЕРА ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА»;
ТОВ «РЕГІОН ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ»;
ТОВ «КИЇВОБЛТЕПЛО»;
ТОВ «ВІЗАРД ГРУП».

8. Про перегляд структур та рівнів тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом.

9. Про перегляд структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електромережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2016 рік.

10. Про внесення змін до Кошторису ДП «Енергоринок» на 2016 рік.

Розділ другий. Різне


1. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ-КОМ»

2. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ ЕНЕРДЖИ» та про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2015 №3215 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб′єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

3. Про встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення наступним ліцензіатам:

ТОВ «Сумитеплоенерго»;

КП «Водотеплосервіс» Калуської міської ради;

КП «ТПТЕ «Теплотранс» Дніпропетровської міської ради;

ДП «НАЕК Енергоатом»;

Кузнецовське міське комунальне підприємство;

КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (м. Южноукраїнськ).

4. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання води для управителів багатоквартирних будинків наступним ліцензіатам:

ТОВ «Сумитеплоенерго»;

ДП «НАЕК Енергоатом»;

КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (м. Южноукраїнськ).

5. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг наступним ліцензіатам:

ТОВ «Сумитеплоенерго»;

КП «Водотеплосервіс» Калуської міської ради;

КП «ТПТЕ «Теплотранс» Дніпропетровської міської ради;

ДП «НАЕК Енергоатом»;

Кузнецовське міське комунальне підприємство;

КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (м. Южноукраїнськ).

6. Про скасування встановлених тарифів на теплову енергію для потреб населення та на послугу з централізованого опалення, що надається населення для КП Сокальської міської ради «Сокальтеплокомуненерго».

7. Про затвердження Змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на лютий 2016 року.

8. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, транспортування теплової енергії магістральними, місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії, виданих ТЗОВ «БРЕНВЕЛЬ».

9. Про визнання такими, що втратили чинність, постанов НКРЕКП від 22 січня 2015 року № 39, від 10 грудня 2015 року № 2941 та від 10 грудня 2015 року № 2942 щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТЗОВ «Бренвель».

10. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19.03.2015 № 805 «Про затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії в електричних мережах ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами I та II класів напруги на II - IV квартали 2015 року та I квартал 2016 року».

11. Про коригування тарифу на електричну енергію та інвестиційної програми ПАТ «Укргідроенерго» на 2016 рік.

12. Про продовження розгляду питання про внесення змін до Інвестиційної програми на 2016 рік та перегляд структури та рівнів тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ «ЕК «Херсонобленерго».Україна комунальна
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1