Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Оперативна нарада в райдержадміністрації

Оперативна нарада в райдержадміністрації22.03.2017 голова РДА Олександр Іщенко провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів, начальниками відділів райдержадміністрації. На початку наради Олександр Іщенко представив начальника відділу у Гуляйпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Гулевську Інну Леонідівну та виконуючого обов’язки начальника філії «Гуляйпільський райавтодор» дочірнього підприємства «Запорізький облавтодор» Гуру Олега Васильовича.

Під час наради голова РДА Олександр Іщенко інформував присутніх про участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка. Також обговорено план підготовки проведення засідання колегії районної державної адміністрації 28 березня 2017 року та проведення суботника по благоустрою території Гуляйпільського району.

22.03.2017 перший заступник голови РДА Людмила Гришаєва провела нараду з в.о. начальника філії «Гуляйпільський райавтодор» Олегом Гурою з питання проведення робіт по наведенню чистоти і порядку на придорожніх смугах доріг району.

Гуляйпільська районна державна адміністрація
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1