Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Оперативно-профілактична операція "Мак-2015"

Оперативно-профілактична операція "Мак-2015"З 1 червня на території Гуляйпільського району розпочинається практичний етап загальнодержавної оперативно-профілактичної операції під умовною назвою «Мак-2015». Її мета – викорінити з приватних ділянок можливі посадки конопель та маку, перекрити канали надходження цих рослин у незаконний обіг.

З червня по вересень цього року працівники Гуляйпільської міліції знову розпочнуть об’їзд територій присадибних ділянок, приватних городів, дач та інших місць у пошуках посівів марихуани та снодійного маку.

Зокрема ст. 301 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель», незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п′ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п′ятдесяти рослин - караються штрафом від ста до п′ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

ст. 106-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за невжиття землекористувачами або землевласниками на закріплених за ними земельних ділянках заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снотворного маку - тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від тридцяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ст. 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель», незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин - тягнуть за собою накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.

Міліціонери звертаються до мешканців Гуляйпільського району та просить у разі виявлення незаконних посівів нарковмісних рослин маку та конопель негайно повідомляти про виявлені факти за наступними телефонами: (06145) 4-18-41, 102.

Гуляйпільські міліціонери заздалегідь вдячні громадянам за розуміння та співпрацю.


Інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Гуляйпільського РВ ГУМВС України в Запорізькій області лейтенант міліції Я.Ю. Афанасенко0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1