Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Операція "Нерест - 2017"

Операція "Нерест - 2017"Операція «Нерест-2017» спрямована на заборону вилову риби та інших водних біоресурсів. В цей період заборонено рибальство та добування водних живих ресурсів. З метою належного стану середовища перебування, шляхів міграції, квітень, травень та червень цього року оголошені місяцями охорони нерестуючої риби. Як виняток, під час нересту дозволено любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з однією блешнею на визначених ділянках рибогосподарських водних об’єктів області. За порушення правил рибальства передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність.

Відповідно до частини п’ять Закону України №322-VIII від 09.04.2015 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» встановлено, що у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня по 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, рубок лісу, використання маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах). За порушення вищевказаних вимог передбачена адміністративна відповідальність.

З метою забезпечення нагляду за дотриманням законодавства в рамках операції «Нерест-2017» та дотримання «сезону тиші» з 01.04.2017 р. в цей період буде активізовано службу охорони ПЗФ, та проводитися рейдова і інформаційно - розяснювальна робота серед населення.

gprda.gov.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1