Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Опозиційний блок про місцеві вибори

За результатами місцевих виборів із 34 виборчих округів Гуляйпільського району на 26 округах перемогли представники Опозиційного блоку, а із 26 виборчих округів міста представники нашої політичної сили перемогли на 16 округах.

Втім, діючий Закон України «Про місцеві вибори» передбачає формування складу рад в залежності від квоти, набраної партіями, а отже до Гуляйпільської ради увійшли депутати від партій, які отримали набагато менший відсоток на округах порівняно з Опозиційним блоком і в процентному показнику програли на своїх округах. Ми сьогодні часто чуємо від своїх виборців запитання: чому до ради ввійшли кандидати яких не обрано на окрузі, але які пройшли по квоті партій? Таких доречі у районній раді -11 депутатів із 34, а в міській -12 із 26?
Ще один аспект: після виборів по кожній партії окремо складається список в залежності від відсотка, які набрали кандидати в депутати по округу. Отже, депутатами мали б стати ті кандидати, які набрали найбільший відсоток в межах квоти своєї партії. І що ми бачимо? Радикальна партія О. Ляшка, БПП «Солідрність», «Наш край» тих представників своїх політичних сил, які набрали найвищий рейтинг зняли зі списку, просунувши тих депутатів, які «їм були потрібні», а не тих за кого виборці віддали більшість своїх голосів. Так на практиці працює новий закон про вибори. Хоча Оппозиційний блок неухильно стоїть на необхідності його дотримання у своїй діяльності. І сьогодні важливо, щоби новообрані депутати працювали в інтересах громади незалежно від партійної приналежності, продемонструвавши виборцям свою ефективність.

Шановні виборці, жителі Гуляйпільщини! Опозиційний блок у депутатському корпусі Гуляйпільської райради представлятимуть 11 депутатів, в міській раді – 7. Ми високо цінуємо вашу підтримку. Усі, 3398 голосів «за», які ми отримали від жителів Гуляйпільщини на місцевих виборах стали для нас своєрідним «авансом довіри» у подальшій роботі. Не всі кандидати, за яких ви голосували, стали депутатами районної та міської рад, але наша команда буде і надалі працювати в інтересах жителів району, вирішуючи питання життєзабезпеченння, прикладаючи зусилля, щоб районна і міська ради не були заполітизовані і працювали лише на благополуччя та добробут жителів району.
Л.Тарасенко
Керівник районної організації
політичної партії «Опозиційний блок»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1