Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Оріхівська міжрайонна виконавча дирекція Запорізького обласного відділення фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності інформує

Починаючи з 2001 року і по сьогодні на території Оріхівського, Гуляйпільського та Новомиколаївського районів роботу Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з надання матеріального забезпечення та надання соціальних послуг застрахованим особам здійснює Оріхівська міжрайонна виконавча дирекція.

Оріхівська міжрайонна виконавча дирекція Запорізького обласного відділення фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності інформує


Колектив дирекції складається з 6 осіб, які щоденно проводять роботу:

з прийому заяв підприємств, установ, організацій на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам, а саме: допомоги по тимчасовій непрацездатності («лікарняні»), допомоги по вагітності та пологах («декретні»), допомоги на поховання;
реєстрація документів з видачі застрахованим особам путівок до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів після перенесених тяжких захворювань або травм.
надання консультативної допомоги бухгалтерам, комісіям із соціального страхування щодо правильності призначення та розрахунку матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду як у телефонному режимі, так і на особистому прийомі та при проведенні семінарів.
проведення перевірок підприємств, установ, організацій щодо правильності надання допомоги працівникам (недопущення як завищення так і заниження встановлених законодавством розмірів допомоги).

Протягом 2015 року до Оріхівської міжрайонної виконавчої дирекції надійшло 2153 заяви страхувальників для виплати допомоги за 4337 листками непрацездатності, виплачено допомоги по тимчасовій непрацездатності на 3 млн. 711 тис. грн., допомоги по вагітності та пологах на 1 млн. 468 тис. грн., допомоги на поховання на 64 тис. грн. ( у тому числі по Оріхівському району оплачено 869 заяв на загальну суму 2 млн. 25 тис.грн.). Придбано за рахунок коштів Фонду та видано через заклади охорони здоров’я 68 путівок до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів на суму 609 тис.грн. (у тому числі по Оріхівському району 34 путівки на 304 тис. грн.).

З 01.01.2015 в Україні створено єдиний Фонд соціального страхування, який повинен об’єднати два Фонди: Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Сподіваємося, реорганізація дасть можливість досягти більшої єфективності в наданні соціальних послуг населенню.

Робота з утворення робочих органів Фонду продовжується і в 2016 році, а до завершення заходів з їх утворення соцстрахівські виплати продовжує надавати Оріхівська міжрайонна виконавча дирекція, що знаходиться за адресою: 70500, м.Оріхів, вул. Ленінградських курсантів, б.36. Тел. для довідок (06141)43381, 44624.

Гуляйпільська районна
державна адміністрація
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1