Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Особливості роботи компанії Агросем

Агросем це одна з найвідоміших компаній, що поширюють в Україні продукцію для аграрного сектора. З нею співпрацюють як великі агрохолдинги так і малі фермерські господарства. Головною метою, яку перед собою поставила компанія, є впровадження в сільськогосподарській сфері інноваційних технологій.


Чому фермера вибирають Агросем?


Агросем є найбільшим дилером Європейських товарів в Україні. Щорічно кількість їх клієнтів збільшується. Пов’язано це з тим, що компанія має масу переваг, серед яких можна виділити:


  • охоплює одночасно три сфери сільськогосподарського ринку, які включають техніку, насіння і добрива;
  • у кожній зі сфер співпрацює одразу з кількома компаніями, які випускають засоби і матеріали для сільськогосподарської сфери, що збільшує можливість вибору продукції;
  • є дилером Європейських компаній, а також фірм з США, що мають світове визнання, що сприяє постачанню на ринок якісних товарів.

Таким чином Агросем надає своїм клієнтам широкий асортимент якісних селекційних матеріалів, добрив і техніки за доступними цінами.


Досвідченість працівників


У компанії Агросем працюють досвідчені селекціонери і агроном, які добре розбираються в якості наданих в продаж матеріалів. Крім покупки ви також можете отримати консультацію з приводу інноваційних технологій в сфері сільського господарства. Саме розвиток даного сектора є основною метою компанії. Використання європейських матеріалів, обладнання та методів вирощування, дозволяє отримати продукцію відповідну за якістю європейським товарам.


Тому в подальшому клієнти компанії можуть поставляти свою продукцію не лише на внутрішній ринок. Вони вирощують продукти, якість яких відповідає світовому рівню. Тому можуть сміливо претендувати на роль експортерів зернових, соняшника, кукурудзи, овочів, та інших культур у європейські країни.


Як стати клієнтом Агросем


Агросем однаково співпрацює з фермерськими господарствами рівних рівнів розвитку, розмірів і форм власності. Ви можете самостійно зв’язатися з представником компанії, використовуючи контактні дані офіційного сайту. На сайті також ви зможете знайти інформацію про компанії продукцію яких постачає даний дистриб’ютор в Україну, та більш детально ознайомитись з товарами.


При необхідності ви можете отримати консультацію щодо особливостей і властивостей різної продукції, представленої в асортименті.


Джерело: Agrosem


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.