Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Парагвайські рибалки повідомили, що знайшли тіло чупакабри (відео)

Парагвайські рибалки повідомили, що знайшли тіло чупакабри (відео)У парагвайської річці Кармен-дель-Парана виявили тіло невідомої тварини. Місцеві жителі припускають, що це чупакабра - міфічна істота, що висмоктує кров у домашньої худоби.

Місцеві поліцейські не виключають також, що перед ними - останки представника невідомої породи мавп. На опублікованих нижче кадрах відображене плаваюче біля берега парагвайської річки тіло невідомої тварини. У нього чотири кінцівки і хвіст. Морду тварини камера не показує. Місцеві жителі кажуть, що ніколи раніше не бачили нічого подібного. Як відомо, за чупакабру часто приймають собак, хворих койотів, лисиць, єнотів і інших тварин. Раніше повідомлялося, що моторошну істоту нібито бачили в США.

Про напад чупакабри в січні розповів сам Джонні Депп. Втім, у Росії через поширення чуток про існування істоти за рік до цього інциденту представники міністерства сільського господарства і продовольства Московської області навіть офіційно спростували існування чупакабри.Джерело: http://www.ednist.info/news/26655
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1